Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про заяву ПАТ "НСТУ", м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (супутникове, позивні: "ГОЛОС ДОНБАСУ")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 22 серпня 2019 року N 1268

Про заяву ПАТ "НСТУ", м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (супутникове, позивні: "ГОЛОС ДОНБАСУ")

Розглянувши заяву ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ", м. Київ (місцезнаходження: вул. Мельникова, 42, м. Київ, 04119; голова правління Зурабі Григорович Аласанія), про видачу ліцензії на мовлення (супутникове радіомовлення, обсяг мовлення - 24 години на добу), керуючись статтями 12, 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 14, 17, 18, 19, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2019 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ", м. Київ, ліцензію на мовлення, зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення - супутникове радіомовлення;

- стандарт мовлення - DVB-S;

- вихідні дані (позивні) - "ГОЛОС ДОНБАСУ";

- територія розповсюдження програм - Україна та інші країни в межах зони впевненого прийому сигналу супутника;

- оператор телекомунікацій - ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ СТБ", м. Київ;

- параметри супутникового каналу мовлення - супутниковий ретранслятор - "AMOS-3", оператор супутникового ретранслятора - "Space-communication Ltd." (Ізраїль), орбітальна позиція - 4° Зах. довг., частота прийому - 11140 МГц, символьна швидкість - 30000 Ксимв./сек., коефіцієнт корекції помилок (FEC) - 3/4, поляризація - горизонтальна, умови розповсюдження програм - у відкритому вигляді;

- адреса студії - вул. Хрещатик, 26, м. Київ;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 24 години на добу;

- строк дії ліцензії - 10 років.


* Не наводиться.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ПАТ "НСТУ", м. Київ, ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення. Врахувати: середньодобовий обсяг мовлення - 24 години на добу, ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення N = 1000, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення та знижку 90 % для державних ТРО.

3. На підставі частини 4 статті 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ПАТ "НСТУ", м. Київ, звільняється від внесення плати за видачу, переоформлення та продовження ліцензій на мовлення.

4. У Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення зазначити кінцевого бенефіціарного власника (контролера): Зурабі Аласанія Григорович.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Перший заступник
голови Національної ради

О. Герасим'юк

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали