НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 6 липня 2017 року N 1224

Про заяву ПП "КАБЕЛЬ-ПЛЮС", м. Рахів Закарпатської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "Кабель-плюс")

08 червня 2017 року до Національної ради надійшла заява ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КАБЕЛЬ-ПЛЮС", м. Рахів Закарпатської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "Кабель-плюс").

Відповідно до вимог статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації та реалізації принципів державної політики у сфері телебачення і радіомовлення" (Закон N 674-VIII) ТРО надає інформацію про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів) телерадіоорганізації, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів) її засновника, якщо засновник є юридичною особою, а саме: прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), громадянство, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), відомості відповідно до декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, також інформацію про структуру власності заявника, його афілійованих та пов'язаних осіб. Подані документи повинні відповідати вимогам Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

ПП "КАБЕЛЬ-ПЛЮС", м. Рахів Закарпатської обл., надало до заяви на видачу ліцензії на мовлення інформацію щодо прозорості структури власності, але не в повному обсязі, а саме: не надано відомості про майно, доходи і зобов'язання фінансового характеру кінцевого бенефіціарного власника за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 N 859 (Декларація N 859), не подано повний перелік пов'язаних осіб, у формах щодо структури власності не зазначено ідентифікаційні дані власника.

Керуючись статтями 24, 29, 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 13, 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Враховуючи вимоги частини 7 статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", залишити без розгляду заяву ПП "КАБЕЛЬ-ПЛЮС", м. Рахів Закарпатської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення.

2. Управлінню ліцензування повернути документи ПП "КАБЕЛЬ-ПЛЮС", м. Рахів Закарпатської обл.

3. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, юридичне.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали