Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяву ПП "МЕДІА-ЗМІЇВ", м. Зміїв Харківської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (HP N 1257-м від 10.06.2011) (кабельне, логотип: "герб м. Змієва жовто-блакитного кольору")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 14 грудня 2017 року N 2408

Про заяву ПП "МЕДІА-ЗМІЇВ", м. Зміїв Харківської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (HP N 1257-м від 10.06.2011) (кабельне, логотип: "герб м. Змієва жовто-блакитного кольору")

Розглянувши заяву ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "МЕДІА-ЗМІЇВ", м. Зміїв Харківської обл. (місцезнаходження: вул. Гагаріна, 15, м. Зміїв Харківської обл., 63404; директор Лариса Миколаївна Бодарева), про переоформлення ліцензії на мовлення HP N 1257-м від 10.06.2011 (кабельне місцеве телебачення, мовлення у багатоканальній телемережі ПП "МЕДІА-ЗМІЇВ", м. Зміїв, обсяг мовлення - по 4 години на добу у відрізках часу мовлення) у зв'язку зі зміною складу редакційної ради, провайдера програмної послуги, території розповсюдження програм, керуючись статтями 12, 28, 31, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2017 (чисельність наявного населення України), враховуючи Форму ліцензії на мовлення, затверджену рішенням Національної ради від 18.12.2013 N 2433 (Рішення N 2433) (зі змінами), Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення HP N 1257-м від 10.06.2011 ПП "МЕДІА-ЗМІЇВ", м. Зміїв Харківської обл., у зв'язку зі зміною складу редакційної ради, докладних характеристик каналу мовлення, мережі мовлення, території розповсюдження програм, зазначивши в ліцензії:

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком 2* до рішення.


* Не наводиться.

2. Зобов'язати ПП "МЕДІА-ЗМІЇВ", м. Зміїв Харківської обл., у 10-денний термін з дати прийняття рішення надати інформацію щодо кінцевого бенефіціарного власника з урахуванням вимог чинного законодавства.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, після надання інформації щодо кінцевого бенефіціарного власника з урахуванням вимог чинного законодавства, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ПП "МЕДІА-ЗМІЇВ", м. Зміїв Харківської обл., плату за внесення до ліцензії на мовлення змін, які:

- не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна складу редакційної ради, докладних характеристик каналу мовлення - в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення;

- впливають на розмір ліцензійного збору: зміна території розповсюдження програм - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору ліцензії на мовлення (кабельне телебачення, мовлення у багатоканальній телемережі ПП "МЕДІА-ЗМІЇВ", м. Зміїв Харківської обл., обсяг мовлення - по 4 години на добу у відрізках часу мовлення. Врахувати раніше сплачену суму, ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення або надання програмних послуг N = по 5 (для м. Змієва, смт Слобожанського), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення згідно з додатком 1 до рішення.

4. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ПП "МЕДІА-ЗМІЇВ", м. Зміїв Харківської обл., переоформлену ліцензію на мовлення на новому бланку. Строк дії ліцензії залишається без змін - до 10.06.2021.

5. При видачі ПП "МЕДІА-ЗМІЇВ", м. Зміїв Харківської обл., переоформленої ліцензії на мовлення на новому бланку попередня ліцензія HP N 1257-м від 10.06.2011 вважається недійсною та вилучається.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали