Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про заяву ПП "ОРБІТА СЕРВІС", смт Петрове Кіровоградської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "Petrove.TV")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 18 липня 2019 року N 934

Про заяву ПП "ОРБІТА СЕРВІС", смт Петрове Кіровоградської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "Petrove.TV")

Розглянувши заяву ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ОРБІТА СЕРВІС", смт Петрове Кіровоградської обл. (місцезнаходження: вул. Літвінова, буд. 10, кв. 1-а, смт Петрове Кіровоградської обл., 28300; директор Самофат Віталій Андрійович), про видачу ліцензії на мовлення у багатоканальній телемережі ПП "ОРБІТА СЕРВІС", смт Петрове Кіровоградської обл., керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2019 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Перенести розгляд питання "Про заяву ПП "ОРБІТА СЕРВІС", смт Петрове Кіровоградської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення" на наступні засідання Національної ради у зв'язку з відсутністю на засіданні уповноваженого представника ПП "ОРБІТА СЕРВІС", смт Петрове Кіровоградської обл.

2. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Заступник голови
Національної ради

У. Фещук

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали