НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 травня 2012 року N 770

Про заяву ПП "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "ДОЗВІЛЛЯ", м. Березівка Одеської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0595-м від 20.11.2002)

Розглянувши заяву ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "ДОЗВІЛЛЯ", м. Березівка Одеської обл. (юридична та фактична адреси: пров. Перемоги, буд. 6, м. Березівка Одеської обл., 67300; директор Вікторія Вікторівна Бовкун), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0595-м від 20.11.2002 (ефірне місцеве телебачення з використанням 42 ТВК у м. Березівці Одеської обл., Р = 0,1 кВт, обсяг мовлення - 14 годин на добу у відрізках часу, мова - українська не менше 80 %) у зв'язку зі зміною назви ТРО, юридичної, фактичної адрес, керівних та наглядових органів, керуючись статтями 12, 23, 24, 31, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 0595-м від 20.11.2002 Приватної ТК "ДОЗВІЛЛЯ", м. Березівка Одеської обл., у зв'язку зі зміною назви ТРО, юридичної, фактичної адрес, керівних та наглядових органів.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "ДОЗВІЛЛЯ", м. Березівка Одеської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна назви ТРО, юридичної, фактичної адрес, керівних та наглядових органів - в розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "ДОЗВІЛЛЯ", м. Березівка Одеської обл., переоформлену ліцензію на мовлення, строк дії залишається без змін - до 21.11.2016.

4. При видачі ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "ДОЗВІЛЛЯ", м. Березівка Одеської обл., переоформленої ліцензії на мовлення ліцензія НР N 0595-м від 20.11.2002 вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали