Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяву ПП-ТРІА "РЕГІОН-ІНФОРМ УКРАЇНА", м. Львів, щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове, позивні: "РІДНЕ")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 9 листопада 2017 року N 2149

Про заяву ПП-ТРІА "РЕГІОН-ІНФОРМ УКРАЇНА", м. Львів, щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове, позивні: "РІДНЕ")

Розглянувши заяву ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА - ТЕЛЕРАДІОІНФОРМАЦІЙНОЇ АГЕНЦІЇ "РЕГІОН-ІНФОРМ УКРАЇНА", м. Львів (місцезнаходження: вул. Ю. Липи, 45, кв. 41, м. Львів, 79020; директор Олександр Анатолійович Єрохін), про видачу ліцензії на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1), керуючись статтями 12, 23, 24, 27, 28, 31, 36 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2017 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати ПП-ТЕЛЕРАДІОІНФОРМАЦІЙНІЙ АГЕНЦІЇ "РЕГІОН-ІНФОРМ УКРАЇНА", м. Львів, ліцензію на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1), зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення - проводове;

- територіальна категорія мовлення - місцеве;

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема) - "РІДНЕ";

- територія розповсюдження програм - м. Львів;

- кількість домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм-33318;

- оператор телекомунікацій - Львівська філія ПАТ "Укртелеком", м. Львів, вул. Дорошенка, 43;

- адреса студії - вул. Ю. Липи, 45, кв. 41, м. Львів;

- адреса радіовузлу зв'язку: вул. Дорошенка, 26, м. Львів;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком* до рішення;


* Не наводиться.

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 2 години 30 хвилин на тиждень. Мовлення здійснюється у відрізках часу мовлення: понеділок, вівторок, середа, четвер, п'ятниця: 00:00 - 00:30;

- кінцевий бенефіціарний власник (контролер): Олександр Анатолійович Єрохін;

- строк дії ліцензії - 10 років.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ПП-ТЕЛЕРАДІОІНФОРМАЦІЙНІЙ АГЕНЦІЇ "РЕГІОН-ІНФОРМ УКРАЇНА", м. Львів, ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у м. Львові, обсяг мовлення - 2 години 30 хвилин на тиждень у відрізках часу мовлення. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення: N = 200 для м. Львова, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення та програмну концепцію мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору видати ПП-ТЕЛЕРАДІОІНФОРМАЦІЙНІЙ АГЕНЦІЇ "РЕГІОН-ІНФОРМ УКРАЇНА", м. Львів, ліцензію на мовлення.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали