Додаткова копія: Про заяву ПП "ТРК "РЕГІОН", м. Синельникове Дніпропетровської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 1737-м від 05.02.2013, м. Дніпро, кабельне, логотип: "земна куля в бузковому обрамленні на фоні веселки")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 27 вересня 2018 року N 1716

Про заяву ПП "ТРК "РЕГІОН", м. Синельникове Дніпропетровської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 1737-м від 05.02.2013, м. Дніпро, кабельне, логотип: "земна куля в бузковому обрамленні на фоні веселки")

Розглянувши заяву ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "РЕГІОН", м. Синельникове Дніпропетровської обл. (місцезнаходження: вул. Кримська, буд. 86, м. Синельникове Дніпропетровської обл., 52500; директор Хуторська Ірина Вікторівна), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 1737-м від 05.02.2013 (кабельне місцеве мовлення, обсяг мовлення - по 24 години на добу) у зв'язку зі зміною власників, пов'язаних осіб, директора, логотипу, програмної концепції мовлення та уточненням докладних характеристик каналу мовлення у зв'язку із перейменуванням адміністративно-територіальних одиниць та вулиць, керуючись статтями 12, 28, 31, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи форму ліцензії на мовлення, затверджену рішенням Національної ради від 18.12.2013 N 2433 (Рішення N 2433) (зі змінами), Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 1737-м від 05.02.2013 ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "РЕГІОН", м. Синельникове Дніпропетровської обл., у зв'язку зі зміною власників, пов'язаних осіб, директора, логотипу, програмної концепції мовлення та уточненням докладних характеристик каналу мовлення у зв'язку із перейменуванням адміністративно-територіальних одиниць та вулиць, зазначивши в ліцензії:

- вихідні дані (логотип) - "D1 (комбіноване)";

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком 2* до рішення.


* Не наводиться.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ПП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "РЕГІОН", м. Синельникове Дніпропетровської обл., плату за внесення до ліцензії на мовлення змін, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна власників, пов'язаних осіб, директора, логотипу, програмної концепції мовлення, уточнення докладних характеристик каналу мовлення у зв'язку із перейменуванням адміністративно-територіальних одиниць та вулиць - у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ПП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "РЕГІОН", м. Синельникове Дніпропетровської обл., переоформлену ліцензію на мовлення на новому бланку. Строк дії ліцензії залишається без змін - до 05.02.2023.

4. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення на новому бланку ПП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "РЕГІОН", м. Синельникове Дніпропетровської обл., попередній бланк ліцензії НР N 1737-м від 05.02.2013 вважається недійсним та вилучається.

5. У Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення зазначити кінцевого бенефіціарного власника (контролера): Гончар Ірина Володимирівна.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали