Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяву ПП "ТРО "ТЕРНОПІЛЬ-МЕДІА", м. Тернопіль, щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "ТЕРНОПІЛЬ 1")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2017 року N 2269

Про заяву ПП "ТРО "ТЕРНОПІЛЬ-МЕДІА", м. Тернопіль, щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "ТЕРНОПІЛЬ 1")

Розглянувши заяву ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ "ТЕРНОПІЛЬ-МЕДІА", м. Тернопіль (місцезнаходження: вул. Олени Кульчицької, 2-а, м. Тернопіль, 46001; директор Юрій Анатолійович Фартушняк), про видачу ліцензії на мовлення у багатоканальній телемережі ТОВ "ТЕЛЕСВІТ", м. Київ, керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2017 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати ПП "ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ " ТЕРНОПІЛЬ-МЕДІА", м. Тернопіль, ліцензію на мовлення у багатоканальній телемережі ТОВ "ТЕЛЕСВІТ", м. Київ, зазначивши в ліцензії на мовлення:

- вид мовлення - кабельне;

- територіальна категорія мовлення - місцеве;

- вихідні дані (логотип) - "ТЕРНОПІЛЬ 1";

- канали мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- ресурс багатоканальної телемережі - згідно з додатком 2* до рішення;

- територія розповсюдження програм - згідно з додатком 2* до рішення;

- оператор телекомунікацій - згідно з додатком 2* до рішення;

- провайдер програмної послуги - згідно з додатком 2* до рішення;

- місцезнаходження головної станції - згідно з додатком 2* до рішення;

- адреса студії - вул. Олени Кульчицької, 2-а, м. Тернопіль, 46001;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - по 24 години на добу;

- строк дії ліцензії - 10 років.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ПП "ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ "ТЕРНОПІЛЬ-МЕДІА", м. Тернопіль, ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення (кабельне мовлення з територією розповсюдження програм (у межах території розташування багатоканальних телемереж) - згідно з додатком 2* до рішення) з урахуванням обсягу мовлення - по 24 години на добу, вагового коефіцієнта, який враховує територію мовлення N = по 5 для смт Великої Березовиці, м. Теребовлі, N = 50 для м. Тернополя, N = по 15 для м. Чорткова, м. Кременця, розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмної концепції мовлення.

 
* Не наводиться.

3. Після сплати ліцензійного збору видати ПП "ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ "ТЕРНОПІЛЬ-МЕДІА", м. Тернопіль, ліцензію на мовлення.

4. У Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення зазначити кінцевого бенефіціарного власника (контролера): Фартушняк Юрій Анатолійович.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали