НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 7 грудня 2017 року N 2329

Про заяву ПрАТ ТРК "ВЕСЕЛКА", м. Світловодськ Кіровоградської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "ВЕСЕЛКА")

Розглянувши заяву ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЇ "ВЕСЕЛКА", м. Світловодськ Кіровоградської обл. (місцезнаходження: вул. М. Грушевського, 18, м. Світловодськ, Кіровоградська обл., 27500; генеральний директор Альона Василівна Гуртова), про видачу ліцензії на мовлення у багатоканальній телемережі ПрАТ ТРК "ВЕСЕЛКА", м. Світловодськ Кіровоградської обл., керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2017 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати ПрАТ ТРК "ВЕСЕЛКА", м. Світловодськ Кіровоградської обл., ліцензію на мовлення у багатоканальній телемережі ТОВ "ТЕЛЕСВІТ", м. Київ, зазначивши в ліцензії на мовлення:

- вид мовлення - кабельне;

- територіальна категорія мовлення - місцеве;

- вихідні дані (логотип) - "ВЕСЕЛКА";

- канали мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- ресурс багатоканальної телемережі - згідно з додатком 2* до рішення;

- територія розповсюдження програм - згідно з додатком 2* до рішення;

- оператор телекомунікацій - згідно з додатком 2* до рішення;

- провайдер програмної послуги - згідно з додатком 2* до рішення;

- місцезнаходження головної станції - згідно з додатком 2* до рішення;

- адреса студії - вул. М. Грушевського, 18, м. Світловодськ Кіровоградської обл.;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;


* Не наводиться.

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 24 години на добу;

- строк дії ліцензії - 10 років.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ПрАТ ТРК "ВЕСЕЛКА", м. Світловодськ Кіровоградської обл., ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення (кабельне мовлення з територією розповсюдження програм (у межах території розташування багатоканальних телемереж) - згідно з додатком 2 до рішення) з урахуванням обсягу мовлення - 24 години на добу, вагового коефіцієнта, який враховує територію мовлення N = 15 для м. Світловодська, розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмної концепції мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору видати ПрАТ ТРК "ВЕСЕЛКА", м. Світловодськ Кіровоградської обл., ліцензію на мовлення.

4. У Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення зазначити кінцевого бенефіціарного власника (контролера): Гуртова Альона Василівна.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали