Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяву РЕДАКЦІЇ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Біла Церква Київської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове, позивні: "Говорить Біла Церква")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 9 листопада 2017 року N 2148

Про заяву РЕДАКЦІЇ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Біла Церква Київської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове, позивні: "Говорить Біла Церква")

Розглянувши заяву РЕДАКЦІЇ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Біла Церква Київської обл. (місцезнаходження: вул. Партизанська, 18, м. Біла Церква, Київська обл., 09117; головний редактор Тетяна Валеріївна Цейтліна), про видачу ліцензії на мовлення (проводове місцеве радіомовлення, перший канал проводового мовлення (УР-1) у м. Білій Церкві та Білоцерківському районі Київської обл., обсяг мовлення - 1 година 15 хвилин на тиждень у відрізках часу мовлення), керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2017 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати РЕДАКЦІЇ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Біла Церква Київської обл., ліцензію на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1), зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення - проводове;

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема) - "Говорить Біла Церква";

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - згідно з додатком 3* до рішення;


* Не наводиться.

- строк дії ліцензії: 10 років.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати РЕДАКЦІЇ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Біла Церква Київської обл., ліцензійний збір за видачу (продовження) ліцензії на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у м. Білій Церкві та Білоцерківському районі Київської обл., обсяг мовлення - 1 година 15 хвилин на тиждень. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N = 50 для м. Білої Церкви), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення та програмну концепцію мовлення.

3. У Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення зазначити такого кінцевого бенефіціарного власника (контролер): Дикий Геннадій Анатолійович.

4. Після сплати ліцензійного збору видати РЕДАКЦІЇ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Біла Церква Київської обл., ліцензію на мовлення.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали