Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про заяву РЕДАКЦІЇ ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, смт Гусятин Тернопільської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове, позивні: "Говорить Гусятин")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 листопада 2018 року N 2090

Про заяву РЕДАКЦІЇ ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, смт Гусятин Тернопільської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове, позивні: "Говорить Гусятин")

Розглянувши заяву РЕДАКЦІЇ ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, смт Гусятин Тернопільської обл. (місцезнаходження: пров. Героїв Майдану, буд. 1, смт Гусятин Тернопільської обл., 48201; директор Гриців Оксана Михайлівна), про видачу ліцензії на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1), керуючись статтями 12, 23, 24, 27, 28, 31, 36 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати РЕДАКЦІЇ ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, смт Гусятин Тернопільської обл., ліцензію на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1), зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення - проводове;

- територіальна категорія мовлення - місцеве;

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема) - "Говорить Гусятин";

- територія розповсюдження програм - смт Гусятин та Гусятинський район Тернопільської області;

- кількість домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм - 1283;

- оператор телекомунікацій - Цех СЛД N 4 Тернопільської філії ПАТ "Укртелеком", вул. Незалежності, буд. 2, смт Гусятин Тернопільської обл.;

- адреса студії - пров. Героїв Майдану, буд. 1, смт Гусятин Тернопільської області;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 1 година 15 хвилин на тиждень, згідно з відрізками часу мовлення: понеділок-п'ятниця: 06:30-06:45;

- строк дії ліцензії - 10 років.


* Не наводиться.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати РЕДАКЦІЇ ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, смт Гусятин Тернопільської обл., ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) на території смт Гусятин та Гусятинського району Тернопільської області, обсяг мовлення - 1 година 15 хвилин на тиждень. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення: N = 25 для Гусятинського району Тернопільської області, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення та програмну концепцію мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору видати РЕДАКЦІЇ ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, смт Гусятин Тернопільської обл., ліцензію на мовлення.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали