НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 травня 2017 року N 805

Про заяву РЕДАКЦІЇ РАДІОМОВЛЕННЯ М. УМАНІ ТА УМАНСЬКОГО РАЙОНУ, м. Умань Черкаської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове, позивні: два перших такти (фрагмент) вступу української народної пісні "Там де Ятрань круто в'ється")

04 квітня 2017 року до Національної ради надійшла заява РЕДАКЦІЇ РАДІОМОВЛЕННЯ М. УМАНІ ТА УМАНСЬКОГО РАЙОНУ, м. Умань Черкаської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення.

Відповідно до вимог статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації та реалізації принципів державної політики у сфері телебачення і радіомовлення" (Закон N 674-VIII) ТРО надає інформацію про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів) телерадіоорганізації, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів) її засновника, якщо засновник є юридичною особою, а саме: прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), громадянство, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), відомості відповідно до декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, також інформацію про структуру власності заявника, його афілійованих та пов'язаних осіб. Подані документи повинні відповідати вимогам щодо прозорості структури власності заявника.

РЕДАКЦІЯ РАДІОМОВЛЕННЯ М. УМАНІ ТА УМАНСЬКОГО РАЙОНУ, м. Умань Черкаської обл., не зазначила в заяві про видачу ліцензії інформацію про розподіл часток статутного капіталу засновників та власників, надала до заяви про видачу ліцензії на мовлення інформацію щодо прозорості структури власності, але не в повному обсязі, а саме: форми до структури власності мають бути станом на 31.03.2017, у формі 2 до структури власності невірно зазначено розмір участі в статутному капіталі, у формі 3 до структури власності має бути зазначений ще керівник СІД, у формі 5 до структури власності невірно зазначені кінцеві бенефіціарні власники, не надано відомості про майно, доходи і зобов'язання фінансового характеру кінцевого бенефіціарного власника за формою (Наказ N 859), затвердженою наказом Міністерства фінансів України 02.10.2015 N 859 (Декларація N 859), потребує доопрацювання схематичне зображення структури власності.

16.05.2017 РЕДАКЦІЮ РАДІОМОВЛЕННЯ М. УМАНІ ТА УМАНСЬКОГО РАЙОНУ, м. Умань Черкаської обл., було повідомлено листом (вих. N 17/978) про наявність недоліків до заяви щодо видачі ліцензії на мовлення. На сьогодні відповідні документи до Національної ради не надані.

Керуючись статтями 24, 29, 32 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 13, 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Враховуючи вимоги частини 7 статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", залишити без розгляду заяву РЕДАКЦІЇ РАДІОМОВЛЕННЯ М. УМАНІ ТА УМАНСЬКОГО РАЙОНУ, м. Умань Черкаської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення.

2. Управлінню ліцензування повернути документи РЕДАКЦІЇ РАДІОМОВЛЕННЯ М. УМАНІ ТА УМАНСЬКОГО РАЙОНУ, м. Умань Черкаської обл.

3. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, юридичне.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали