НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 15 травня 2012 року N 651

Про заяву редакції районного радіомовлення "Голос Зіньківщини", м. Зіньків Полтавської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0373-м від 16.04.98)

Розглянувши заяву редакції районного радіомовлення "Голос Зіньківщини", м. Зіньків Полтавської обл. (юридична та фактична адреси: вул. Леніна, 67, м. Зіньків Полтавської обл., 38100; директор Надія Гаврилівна Чут), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0373-м від 16.04.98 з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у зв'язку зі зміною складу редакційної ради та організаційно-правової форми оператора телекомунікацій, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити додатки 1, 4, 6 (дата видачі додатків 27.09.2011) до ліцензії на мовлення НР N 0373-м від 16.04.98 редакції районного радіомовлення "Голос Зіньківщини", м. Зіньків Полтавської обл., у зв'язку зі зміною складу редакційної ради та організаційно-правової форми оператора телекомунікацій, зазначивши в ліцензії:

- оператор телекомунікацій - Цех телекомунікаційних послуг N 6 Полтавської філії ПАТ "Укртелеком", вул. Леніна, 36, м. Зіньків Полтавської обл.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати редакції районного радіомовлення "Голос Зіньківщини", м. Зіньків Полтавської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна складу редакційної ради та організаційно-правової форми оператора телекомунікацій- у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати редакції районного радіомовлення "Голос Зіньківщини", м. Зіньків Полтавської обл., переоформлені додатки 1, 4, 6 до ліцензії на мовлення НР N 0373-м від 16.04.98.

4. При видачі переоформлених додатків 1, 4, 6 до ліцензії на мовлення НР N 0373-м від 16.04.98 редакції районного радіомовлення "Голос Зіньківщини", м. Зіньків Полтавської обл., додатки 1, 4, 6, (дата видачі додатків 27.09.2011) вважаються недійсними та вилучаються.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, науково-технічного і частотного розвитку та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Калетник.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали