НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 травня 2017 року N 819

Про заяву РЕДАКЦІЇ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл., щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 00974-м від 06.11.2010) (ефірне, логотип: "TV Шпола")

27 квітня 2017 року до Національної ради надійшла заява РЕДАКЦІЇ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл., щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення НР N 00974-м від 06.11.2010.

Відповідно до вимог статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації та реалізації принципів державної політики у сфері телебачення і радіомовлення" (Закон N 674-VIII) ТРО надає інформацію про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів) телерадіоорганізації, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів) її засновника, якщо засновник є юридичною особою, а саме: прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), громадянство, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), відомості відповідно до декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, також інформацію про структуру власності заявника, його афілійованих та пов'язаних осіб. Подані документи повинні відповідати вимогам щодо прозорості структури власності заявника.

РЕДАКЦІЯ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл., не надала до заяви про продовження строку дії ліцензії на мовлення НР N 00974-м від 06.11.2010 інформацію щодо прозорості структури власності.

Керуючись статтями 24, 29, 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 13, 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Враховуючи вимоги частини 7 статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", залишити без розгляду заяву РЕДАКЦІЇ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл., щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення НР N 00974-м від 06.11.2010.

2. Управлінню ліцензування повернути документи РЕДАКЦІЇ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл.

3. Зобов'язати РЕДАКЦІЮ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл., ліцензія НР N 00974-м від 06.11.2010, повторно подати до Національної ради виправлені документи протягом 10 календарних днів з моменту прийняття рішення.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, юридичне.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали