НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 2 листопада 2017 року N 2112

Про заяву РЕДАКЦІЇ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл., щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 00974-м від 06.11.2010) (ефірне, логотип: "TV Шпола")

Розглянувши заяву РЕДАКЦІЇ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл. (місцезнаходження: вул. Європейська, 2, м. Шпола, Черкаська обл., 20600; директор Наталія Михайлівна Задорожня), щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення НР N 00974-м від 06.11.2010 (ефірне місцеве телебачення з використанням 38 ТВК у м. Шполі, потужність передавача - 0,1 кВт, обсяг мовлення - 12 годин на тиждень у відрізках часу мовлення), керуючись статтями 12, 31, 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2017 (чисельність наявного населення України), враховуючи уточнення інформації щодо пов'язаних осіб та території розповсюдження програм відповідно до фактичної експлуатації РЕЗ-мовлення, Національна рада вирішила:

1. Продовжити строк дії ліцензії на мовлення НР N 00974-м від 06.11.2010 РЕДАКЦІЇ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл. (ефірне місцеве телебачення з використанням 38 ТВК у м. Шполі, потужність передавача - 0,1 кВт, обсяг мовлення - 12 годин на тиждень у відрізках часу мовлення), з урахуванням уточнення інформації щодо пов'язаних осіб та території розповсюдження програм відповідно до фактичної експлуатації РЕЗ-мовлення, зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення: ефірне (телебачення);

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): "TV Шпола";

- строк дії ліцензії: 7 років (до прийняття Національною радою окремого рішення про перехід на цифрове мовлення або вимкнення аналогового телевізійного мовлення у регіоні);

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 12 годин на тиждень у відрізках часу мовлення згідно з додатком 1* до рішення.

2. Оператор телекомунікацій - Концерн РРТ.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати РЕДАКЦІЇ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл., ліцензійний збір за продовження строку дії ліцензії на мовлення з використанням 38 ТВК у м. Шполі, потужність передавача - 0,1 кВт, обсяг мовлення - 12 годин на тиждень у відрізках часу мовлення. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення N = 5 (для м. Шполи), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення згідно з додатком 1* до рішення, зменшення ліцензійного збору на 80 %.


* Не наводиться.

4. Здійснити видачу РЕДАКЦІЇ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл., ліцензії на мовлення на новому бланку НР N 00974-м з продовженим строком дії за умови сплати ліцензійного збору за продовження строку дії ліцензії та після закінчення строку дії ліцензії на мовлення НР N 00974-м від 06.11.2010. При видачі ліцензії з продовженим строком дії попередня ліцензія на мовлення НР N 00974-м від 06.11.2010 вважається недійсною.

5. У Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення зазначити кінцевого бенефіціарного власника (контролера): Наталія Михайлівна Задорожня.

6. Зобов'язати РЕДАКЦІЮ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл., забезпечити перехід на цифрове мовлення згідно з окремим рішенням Національної ради.

7. Виконання цього рішення покласти на управління: юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали