Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяву РЕДАКЦІЇ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл., щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (HP N 00996-м від 23.04.2008, проводове, позивні: "Говорить Шпола")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 липня 2018 року N 833

Про заяву РЕДАКЦІЇ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл., щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (HP N 00996-м від 23.04.2008, проводове, позивні: "Говорить Шпола")

Розглянувши заяву РЕДАКЦІЇ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл. (місцезнаходження: вул. Європейська, буд. 2, м. Шпола Черкаської обл., 20603; директор - Задорожня Наталія Михайлівна), щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення HP N 00996-м від 23.04.2008 з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1), керуючись статтями 12, 23, 24, 27, 28, 31, 36 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), враховуючи форму ліцензії на мовлення, затверджену рішенням Національної ради від 18.12.2013 N 2433 (Рішення N 2433) (зі змінами), уточнення переліку пов'язаних осіб і кількості домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм, Національна рада вирішила:

1. Продовжити строк дії ліцензії на мовлення HP N 00996-м від 23.04.2008 РЕДАКЦІЇ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл., з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) з урахуванням уточнення переліку пов'язаних осіб і кількості домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм, зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення - проводове;

- територіальна категорія мовлення - місцеве;

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема) - "Говорить Шпола";

- територія розповсюдження програм - м. Шпола та Шполянський район Черкаської області;

- кількість домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм - 1609;

- оператор телекомунікацій - Черкаська філія ПАТ "Укртелеком", вул. Байди Вишневецького, буд. 34, м. Черкаси;

- адреса радіовузла зв'язку - вул. Лозуватська, буд. 58, м. Шпола Черкаської області;

- адреса студії - вул. Європейська, буд. 2, м. Шпола Черкаської області;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком* до рішення;


* Не наводиться.

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 1 година на тиждень, згідно з відрізками часу: понеділок, середа, четвер, п'ятниця: 06:30 - 06:45;

- строк дії ліцензії - 10 років.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати РЕДАКЦІЇ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл., ліцензійний збір за продовження строку дії ліцензії на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) на території м. Шполи та Шполянського району Черкаської області, обсяг мовлення - 1 година на тиждень у відрізках часу мовлення. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення: N = 15 для Шполянського району Черкаської області, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення та програмну концепцію мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору та після закінчення строку дії ліцензії на мовлення HP N 00996-м від 23.04.2008 видати РЕДАКЦІЇ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОННОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Шпола Черкаської обл., ліцензію на мовлення на новому бланку.

4. При видачі ліцензії з продовженим строком дії попередня ліцензія на мовлення HP N 00996-м від 23.04.2008 вважається недійсною.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали