НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 7 грудня 2017 року N 2328

Про заяву РЕДАКЦІЇ СКВИРСЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (РАДІОСТУДІЯ "ШАНС"), м. Сквира Київської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове, позивні: "Говорить Сквира")

Розглянувши заяву РЕДАКЦІЇ СКВИРСЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (РАДІОСТУДІЯ "ШАНС"), м. Сквира Київської обл. (місцезнаходження: пл. Ювілейна, 17, м. Сквира, Київська обл., 09000; керівник Тетяна Михайлівна Рогач), про видачу ліцензії на мовлення (проводове місцеве радіомовлення, перший канал проводового мовлення (УР-1) у м. Сквирі та Сквирському районі Київської обл., обсяг мовлення - 50 хвилин на тиждень у відрізках часу мовлення), керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2017 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати РЕДАКЦІЇ СКВИРСЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (РАДІОСТУДІЯ "ШАНС"), м. Сквира Київської обл., ліцензію на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1), зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення - проводове;

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема) - "Говорить Сквира";

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;


* Не наводиться.

- строк дії ліцензії: 10 років.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати РЕДАКЦІЇ СКВИРСЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (РАДІОСТУДІЯ "ШАНС"), м. Сквира Київської обл., ліцензійний збір за видачу (продовження) ліцензії на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у м. Сквирі та Сквирському районі Київської обл., обсяг мовлення - 50 хвилин на тиждень. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N = 15 для Сквирського району), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення та програмну концепцію мовлення.

3. У Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення зазначити такого кінцевого бенефіціарного власника (контролер): Гриша Василь Васильович.

4. Після сплати ліцензійного збору видати РЕДАКЦІЇ СКВИРСЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (РАДІОСТУДІЯ "ШАНС"), м. Сквира Київської обл., ліцензію на мовлення.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали