НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 27 липня 2017 року N 1394

Про заяву РЕДАКЦІЇ СМІЛЯНСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО РАДІО, м. Сміла Черкаської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (проводове, позивні: "Радіо СМІЛА")

Розглянувши заяву РЕДАКЦІЇ СМІЛЯНСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО РАДІО, м. Сміла Черкаської обл. (місцезнаходження: вул. Незалежності, 92, м. Сміла, Черкаська обл., 20700; директор Анатолій Сергійович Самарський), про видачу ліцензії на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1), керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2017 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати РЕДАКЦІЇ СМІЛЯНСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО РАДІО, м. Сміла Черкаської обл., ліцензію на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1), зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення - проводове;

- територіальна категорія мовлення - місцеве;

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема) - "Радіо СМІЛА";

- територія розповсюдження програм - м. Сміла та Смілянський район;

- кількість домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм - 1762;

- оператор телекомунікацій - Черкаська філія ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ", м. Черкаси;

- адреса студії - вул. Незалежності, 92, м. Сміла Черкаської обл.;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком* до рішення;


* Не наводиться.

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 1 година 15 хвилин на тиждень у відрізках часу: понеділок - п'ятниця: 06:30 - 06:45;

- кінцеві бенефіціарні власники (контролери):

Федоренко Віктор Анатолійович, Грошев Володимир Володимирович;

- засновники/власники:

Смілянська міська рада, м. Сміла Черкаської обл., Смілянська районна рада, м. Сміла Черкаської обл.;

- пов'язані особи:

Смілянська міська рада, м. Сміла Черкаської обл., Смілянська районна рада, м. Сміла Черкаської обл. Самарський Анатолій Сергійович;

- строк дії ліцензії - 10 років.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати РЕДАКЦІЇ СМІЛЯНСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО РАДІО, м. Сміла Черкаської обл., плату за видачу ліцензії на мовлення з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у м. Смілі, обсяг мовлення - 1 година 15 хвилин на тиждень у відрізках часу. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення: N = 25 для м. Сміли та N = 15 для Смілянського району, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення та програмну концепцію мовлення.

3. Зобов'язати РЕДАКЦІЮ СМІЛЯНСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО РАДІО, м. Сміла Черкаської обл., в 10-денний термін з дати прийняття рішення надати ідентифікаційні дані керівника та осіб, які обрані до складу редакційної ради, з урахуванням вимог частини четвертої статті 27 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Після сплати ліцензійного збору та надання інформації, з урахуванням вимог частини четвертої статті 27 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", видати РЕДАКЦІЇ СМІЛЯНСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО РАДІО, м. Сміла Черкаської обл., ліцензію на мовлення.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Перший заступник
голови Національної ради

О. Герасим'юк

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали