НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 травня 2012 року N 760

Про заяву РКП "Сватівська районна ТРК", м. Сватове Луганської обл., щодо переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення (НР N 1042 від 23.07.2003) та видачі ліцензії на мовлення

Розглянувши заяву Районного комунального підприємства "Сватівська районна телерадіокомпанія", м. Сватове Луганської обл. (юридична та фактична адреси: пл. Радянська, 43, м. Сватове Луганської обл., 92603; директор Олексій Павлович Хомутов), про переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення НР N 1042 від 23.07.2003 з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у зв'язку зі зміною юридичної адреси, керівних та наглядових органів, оператора телекомунікацій, зменшенням кількості домогосподарств до 1208, обсягу мовлення до 1 години 15 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення та програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на право користування каналами мовлення НР N 1042 від 23.07.2003 Районного комунального підприємства "Сватівська районна телерадіокомпанія", м. Сватове Луганської обл., у зв'язку зі зміною юридичної адреси, керівних та наглядових органів, оператора телекомунікацій, зменшенням кількості домогосподарств до 1208, обсягу мовлення до 1 години 15 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення та програмної концепції мовлення, та видати ліцензію на мовлення, зазначивши:

- кількість домогосподарств (радіоточок) на території розповсюдження програм - 1208;

- оператор телекомунікацій - Цех телекомунікаційних послуг N 18 м. Сватове Луганської філії ПАТ "Укртелеком", вул. Шевченка, 4, м. Сватове Луганської обл.;

- адреса студії - пл. Радянська, 43, м. Сватове Луганської обл.;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 1 година 15 хвилин на тиждень, згідно з відрізками часу: понеділок - п'ятниця: 0630 - 0645.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати РКП "Сватівська районна телерадіокомпанія", м. Сватове Луганської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які:

2.1 не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна юридичної адреси, керівних та наглядових органів, оператора телекомунікацій, зменшення кількості домогосподарств, обсягу мовлення, зміна відрізків часу мовлення - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

2.2 впливають на розмір ліцензійного збору: зміна програмної концепції мовлення - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (проводове мовлення з територією розповсюдження програм - м. Сватове та Сватівський р-н Луганської обл.) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - 1 година 15 хвилин/тиждень, коефіцієнта врахування кількості населення, яке проживає на території розповсюдження програм в межах адміністративно-територіальних одиниць: для м. Сватового та Сватівського р-ну N=10, розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмної концепції мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати РКП "Сватівська районна телерадіокомпанія", м. Сватове Луганської обл., ліцензію на мовлення, строк дії ліцензії залишається без змін - до 13.11.2012.

4. При видачі ліцензії на мовлення ліцензія на право користування каналами мовлення НР N 1042 від 23.07.2003 РКП "Сватівська районна телерадіокомпанія", м. Сватове Луганської обл., вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, контрольно-аналітичне, науково-технічного і частотного розвитку та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Калетник.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак


 

Додаток
до рішення Національної ради
29.05.2012 N 760


Програмна концепція мовлення РКП "Сватівська районна телерадіокомпанія", м. Сватове Луганської обл.

I. Мова(и), якою(ими) вестимуться передачі (у відсотковому співвідношенні):
українська - 100 %;

II. Частка програм власного виробництва:
1 година 15 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва):
1 година 15 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

IV. Формат (відповідно до програмної концепції):
інформаційно-просвітницький;
Інформаційний, культурологічний, просвітницький, розважальний, дитячий, інформаційно-розважальний, розважально-інформаційний, інформаційно-просвітницький, інформаційно-культурологічний...тощо

V. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N з/п

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на тиждень (год. хв./тиждень)

Обсяг власного продукту (год. хв./тиждень)

Обсяг національного продукту год. хв./тиждень)

Обсяг іноземного продукту (год. хв./тиждень)

Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати (год. хв./тиждень)

1

2

3

4

5

6

7

1.

Інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі

15 хвилин

15 хвилин

15 хвилин

-

-

2.

Культурно-мистецькі передачі

10 хвилин

10 хвилин

10 хвилин

-

-

3.

Науково-просвітницькі передачі

15 хвилин

15 хвилин

15 хвилин

-

-

4.

Розважально-музичний
/в т. ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо.../

15 хвилин

15 хвилин

15 хвилин

-

-

5.

Підбірка музичних творів /для радіомовлення/

-

-

-

-

-

6.

Дитячі передачі

5 хвилин

5 хвилин

5 хвилин

-

-

7.

Фільмопоказ /для телебачення/

-

-

-

-

-

8.

Інше:

 

 

 

 

 

реклама

10 хвилин

10 хвилин

10 хвилин

-

-

елементи оформлення ефіру

5 хвилин

5 хвилин

5 хвилин

-

-

анонси

-

-

-

-

-

телеторгівля

-

-

-

-

-


Обсяг зменшення або збільшення розміру ліцензійного збору за програмне наповнення: зменшення на 30 %.

 

Начальник
контрольно-аналітичного управління

О. Левчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали