Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяву ТОВ ІА "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "НАВІГАТОР", смт Чабани Київської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "NAVIGATOR")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 19 липня 2018 року N 1118

Про заяву ТОВ ІА "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "НАВІГАТОР", смт Чабани Київської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "NAVIGATOR")

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ІНФОРМАЦІЙНОГО АГЕНТСТВА "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "НАВІГАТОР", смт Чабани Київської обл. (місцезнаходження: вул. Машинобудівників, буд. 17, кв. 7, смт Чабани Київської обл., 08162; генеральний директор Гаврилець Арсен Іванович), про видачу ліцензії на мовлення у багатоканальних телемережах ТОВ "МАКСИМУМ-НЕТ", м. Боярка Київської обл., ТОВ "ТЕРРА-ТЕЛЕКОМ", м. Боярка Київської обл., керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ІНФОРМАЦІЙНОМУ АГЕНТСТВУ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "НАВІГАТОР", смт Чабани Київської обл., ліцензію на мовлення у багатоканальних телемережах ТОВ "МАКСИМУМ-НЕТ", м. Боярка Київської обл., ТОВ "ТЕРРА-ТЕЛЕКОМ", м. Боярка Київської обл., зазначивши в ліцензії на мовлення:

- вид мовлення - кабельне;

- територіальна категорія мовлення - місцеве;

- вихідні дані (логотип) - "NAVIGATOR";

- канал мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- ресурс багатоканальної телемережі - згідно з додатком 2 до рішення;

- територія розповсюдження програм - згідно з додатком 2 до рішення;

- оператор телекомунікацій - згідно з додатком 2 до рішення;

- провайдер програмної послуги - згідно з додатком 2 до рішення;

- місцезнаходження головних станцій - згідно з додатком 2 до рішення;

- адреса студії - вул. Жовтнева, буд. 27, м. Вишневе Київської обл.;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - по 24 години на добу;

- строк дії ліцензії - 10 років.


* Не наводиться.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ ІА "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "НАВІГАТОР", смт Чабани Київської обл., ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення (кабельне мовлення з територією розповсюдження програм (у межах території розташування багатоканальних телемереж) - м. Вишневе, м. Боярка, с. Софіївська Борщагівка Київської обл.) з урахуванням обсягу мовлення - 24 години на добу, вагових коефіцієнтів, які враховують територію мовлення N = по 15 для м. Вишневого та м. Боярки, N = 5 для с. Софіївської Борщагівки Київської обл., розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмної концепції мовлення, зменшення розміру ліцензійного збору на 70 % для забезпечення населення мовленням у сільській місцевості: с. Софіївська Борщагівка Київської обл.

3. Після сплати ліцензійного збору видати ТОВ ІА "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "НАВІГАТОР", смт Чабани Київської обл., ліцензію на мовлення.

4. Внести ТОВ ІА "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "НАВІГАТОР", смт Чабани Київської обл., до Державного реєстру суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали