Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про заяву ТОВ "КАНЖУТ", м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "ТВІ")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 8 листопада 2018 року N 1967

Про заяву ТОВ "КАНЖУТ", м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "ТВІ")

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАНЖУТ", м. Київ (місцезнаходження: вул. Олеся Гончара, буд. 36-б, м. Київ, 01034; директор Івахненко Юлія Миколаївна), про видачу ліцензії на мовлення у багатоканальній телемережі ТОВ "БАЛТОРА", с. Червона Мотовилівка Київської обл., керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАНЖУТ", м. Київ, ліцензію на мовлення у багатоканальній телемережі ТОВ "БАЛТОРА", с. Червона Мотовилівка Київської обл., зазначивши в ліцензії на мовлення:

- вид мовлення - кабельне;

- територіальна категорія мовлення - місцеве;

- вихідні дані (логотип) - "ТВІ";

- канал мовлення - 34 у багатоканальній телемережі ТОВ "БАЛТОРА", с. Червона Мотовилівка Київської обл.;

- ресурс багатоканальної телемережі - 1 канал;

- територія розповсюдження програм - с. Червона Мотовилівка Київської області у межах території розташування багатоканальної телемережі ТОВ "БАЛТОРА", с. Червона Мотовилівка Київської обл.;

- оператор телекомунікацій - ТОВ "БАЛТОРА", с. Червона Мотовилівка Київської обл.;

- провайдер програмної послуги - ТОВ "БАЛТОРА", с. Червона Мотовилівка Київської обл.;

- місцезнаходження головної станції - вул. Короленка, буд. 26, с. Червона Мотовилівка Київської обл.;

- адреса студії - вул. Олеся Гончара, буд. 36-б, м. Київ;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 24 години на добу;

- строк дії ліцензії - 10 років.


* Не наводиться.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "КАНЖУТ", м. Київ, ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення (кабельне мовлення з територією розповсюдження програм (у межах території розташування багатоканальних телемереж) - с. Червона Мотовилівка Київської області) з урахуванням обсягу мовлення - 24 години на добу, вагового коефіцієнта, який враховує територію мовлення N = 5, розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмної концепції мовлення, зменшення розміру ліцензійного збору на 70 % для забезпечення населення мовленням у сільській місцевості: с. Червона Мотовилівка Київської області.

3. Після сплати ліцензійного збору видати ТОВ "КАНЖУТ", м. Київ, ліцензію на мовлення.

4. Внести ТОВ "КАНЖУТ", м. Київ, до Державного реєстру суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали