НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 14 грудня 2011 року N 2803

Про заяву ТОВ "Магнолія-ТВ", м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0356-м від 26.11.2007)

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Магнолія-ТВ", м. Київ (юридична та фактична адреси: вул. Голосіївська, 7, корпус 1, м. Київ, 03039; генеральний директор Євгенія Володимирівна Ткаченко), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0356-м від 26.11.2007 (супутникове мовлення, телебачення, логотип: "ЧП.INFO") у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми суб'єкта господарювання, параметрів супутникового каналу мовлення та програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 0356-м від 26.11.2007 Акціонерного товариства закритого типу "Магнолія-ТВ", м. Київ, у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми суб'єкта господарювання, параметрів супутникового каналу мовлення та програмної концепції мовлення, згідно з додатком до рішення, зазначивши:

- параметри супутникового каналу мовлення - супутниковий ретранслятор - "ASTRA-1G", оператор супутникового ретранслятора - SES ASTRA AB, Швеція, орбітальна позиція - 31,5  Сх. д., частота прийому - 12304 МГц, символьна швидкість - 27500 Ксимв./сек., коефіцієнт корекції помилок (FEC) - 7/8, поляризація - горизонтальна, умови розповсюдження програм - у відкритому вигляді.

2. Зобов'язати ТОВ "Магнолія-ТВ", м. Київ, протягом місяця з дати прийняття цього рішення надати до Національної ради копії договорів з оператором телекомунікацій та оператором супутникового ретранслятора.

3. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ТОВ "Магнолія-ТВ", м. Київ, плату за внесення змін до ліцензії, які:

3.1. не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна організаційно-правової форми суб'єкта господарювання, параметрів супутникового каналу мовлення - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

3.2. впливають на розмір ліцензійного збору: зміна програмної концепції мовлення - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору з урахуванням раніше сплаченої суми, врахувавши: середньодобовий обсяг мовлення - 24 години на добу, розмір мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмну концепцію мовлення.

4. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "Магнолія-ТВ", м. Київ, ліцензію на мовлення, строк дії ліцензії залишається без змін - до 26.11.2017.

5. При видачі ліцензії на мовлення ліцензія НР N 0356-м від 26.11.2007 АТЗТ "Магнолія-ТВ", м. Київ, вважається недійсною та вилучається.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, науково-технічного і частотного розвитку та правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
14.12.2011 N 2803

Програмна концепція мовлення ТОВ "Магнолія-ТВ", м. Київ

I. Мова(и), якою (ими) вестимуться передачі (у відсотковому співвідношенні): українська не менше 75 %;

II. Частка програм власного виробництва: 22 години 35 хвилин на добу, 94,1 %;
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва): 24 години на добу, 100 %;
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

IV. Формат (відповідно до програмної концепції): інформаційний;
Інформаційний, культурологічний, просвітницький, розважальний, дитячий, інформаційно-розважальний, розважально-інформаційний, інформаційно-просвітницький, інформаційно-культурологічний... тощо

V. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N
з/п

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на добу
(год. хв./добу)

Обсяг власного продукту
(год. хв./добу)

Обсяг національного продукту
(год. хв./добу)

Обсяг іноземного продукту
(год. хв./добу)

Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати
(год. хв./добу)

1

2

3

4

5

6

7

1.

Інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі

20 годин 30 хвилин

20 годин 30 хвилин

20 годин 30 хвилин

-

-

2.

Культурно-мистецькі передачі

-

-

-

-

-

3.

Науково-просвітницькі передачі

-

-

-

-

-

4.

Розважально-музичний
/в т. ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо.../

-

-

-

-

-

5.

Підбірка музичних творів (для радіомовлення)

-

-

-

-

-

6.

Дитячі передачі

-

-

-

-

-

7.

Фільмопоказ

-

-

-

-

-

8.

Інше:

 

 

 

 

 

реклама

2 години

35 хвилин

2 години

-

-

елементи оформлення ефіру

20 хвилин

20 хвилин

20 хвилин

-

-

анонси

1 година 10 хвилин

1 година 10 хвилин

1 година 10 хвилин

-

-

телеторгівля

-

-

-

-

-

Обсяг зменшення або збільшення розміру ліцензійного збору за програмне наповнення: зменшення на 30 %.

 

Заступник начальника
контрольно-аналітичного управління

О. Кривша

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали