Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяву ТОВ "МЕДІА СОВІНЬЙОН", с. Лиманка Одеської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 20 вересня 2018 року N 1571

Про заяву ТОВ "МЕДІА СОВІНЬЙОН", с. Лиманка Одеської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення

02.04.2018 вх. N 4/391 у Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення зареєстрована заява ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДІА СОВІНЬЙОН", с. Лиманка Одеської обл. (місцезнаходження: Одеський б-р, буд. 5, с. Лиманка Одеської обл., 65037; директор Коваленко Володимир Вікторович), про видачу ліцензії на мовлення (кабельне мовлення у багатоканальній телемережі ТОВ "ЦЕНТР-ТВ", м. Одеса; обсяг мовлення - 18 годин на добу; логотип: трикутник синього кольору, в середині якого знаходиться коло).

Відповідно до статті 1 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" Національна рада є конституційним, постійно діючим колегіальним органом, метою діяльності якого є нагляд за дотриманням законів України у сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень, передбачених цими законами.

Ліцензування мовлення здійснюється виключно Національною радою відповідно до порядку та вимог, встановлених Законами України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" та "Про телебачення і радіомовлення".

Згідно зі статтею 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" заявник - юридична особа (суб'єкт господарювання), яка має на меті отримати ліцензію на мовлення, подає до Національної ради заяву про видачу ліцензії за встановленою формою, а також до заяви додає документи, які відповідають вимогам цього Закону.

ТОВ "МЕДІА СОВІНЬЙОН", с. Лиманка Одеської обл., подало до Національної ради заяву про видачу ліцензії на мовлення та додаткові документи до цієї заяви (від 19.06.2018 вх. N 16/4105, від 24.07.2018 вх. N 16/4536).

Під час розгляду заяви та додаткових документів до неї було виявлено, що подані документи заявника не відповідають вимогам Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та Порядку подання телеорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності, затвердженого рішенням Національної ради від 21.01.2016 N 2 (Порядок N 2) (зі змінами), а саме:

- частиною п'ятої статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" визначено, що установчі та/або статутні документи суб'єкта господарювання, який має ліцензію на мовлення або претендує на отримання такої ліцензії, мають передбачати створення у складі органів його управління спеціального наглядового органу (редакційної ради тощо), половина складу якого призначається засновниками або власниками телерадіоорганізації, а половина обирається творчим колективом телерадіоорганізації. Статутні документи заявника не відповідають вимогам цієї статті Закону;

- у пункті 4 заяви та у формі 3 неповний перелік пов'язаних осіб, а саме: необхідно зазначити всі юридичні особи, в яких Сачков О. В. (один із власників істотної участі ТОВ "МЕДІА СОВІНЬЙОН") має істотну участь;

- необхідно надати належним чином завірені копії документів, що підтверджують порядок призначення складу редакційної ради від власника та творчого колективу;

- надати копію дозволу НКРЗІ оператора телекомунікацій;

- у заяві про видачу ліцензії на мовлення уточнити територію розповсюдження програм згідно з територію розташування багатоканальної телемережі оператора телекомунікацій ТОВ "ЦЕНТР - ТВ", м. Одеса;

- доопрацювати пункт 10 організаційно-технічних зобов'язань.

Суб'єкта господарювання поінформовано про недоліки до заявних документів листом від 05.06.2018 за вих. N 17/705 і неодноразово в телефонному режимі.

Керуючись статтями 1, 12, 24, 28, 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Враховуючи вимоги частини другої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", відмовити у видачі ліцензії на мовлення ТОВ "МЕДІА СОВІНЬЙОН", с. Лиманка Одеської обл.

2. Управлінню ліцензування протягом п'яти робочих днів після протокольного оформлення цього рішення надіслати заявникові копію рішення про відмову у видачі ліцензії на мовлення у письмовій формі із зазначенням підстав відмови.

3. Управлінню ліцензування повернути документи ТОВ "МЕДІА СОВІНЬЙОН", с. Лиманка Одеської обл.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, юридичне.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали