НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 травня 2017 року N 818

Про заяву ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКЕ КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв, щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР N 0956-п від 01.09.2011)

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИКОЛАЇВСЬКЕ КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв (місцезнаходження суб'єкта господарювання: вул. Декабристів, буд. 4, м. Миколаїв, 54001; директор Бражко Андрій Вікторович), про переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги НР N 0956-п від 01.09.2011 у зв'язку зі зміною місцезнаходження головної (базової) станції, ретрансляторів, передавача мультиплексу на підставі перейменування назви вулиці, технології розповсюдження програм, збільшенням ресурсу багатоканальної телемережі до 311 каналів, загальної кількості програм програмної послуги до 121, зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору (перелік) програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), керуючись Законами України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Положенням про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (Положення N 2979) у редакції, затвердженій рішенням Національної ради від 06.11.2014 N 1187 (Рішення N 1187), що зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28.11.2014 за N 1520/26297, Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію провайдера програмної послуги НР N 0956-п від 01.09.2011 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МИКОЛАЇВСЬКЕ КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв, у зв'язку зі зміною місцезнаходження головної (базової) станції, ретрансляторів, передавача мультиплексу на підставі перейменування назви вулиці, технології розповсюдження програм, збільшенням ресурсу багатоканальної телемережі до 311 каналів, загальної кількості програм програмної послуги до 121, зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору (перелік) програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), шляхом видачі ліцензії провайдера програмної послуги на новому бланку на підставі наданої інформації:

- кількість каналів (ресурс) багатоканальної телемережі з використанням аналогової, цифрової та IPTV технологій, яка використовується для ретрансляції зазначеної у додатку до рішення 121 програми - 311 каналів;

- оператор телекомунікацій - ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКЕ КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв;

- місцезнаходження головної (базової) станції, ретрансляторів, передавача мультиплексу - вул. Шоста Слобідська, буд. 11, м. Миколаїв.

2. Затвердити ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКЕ КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв, перелік програм універсальної програмної послуги, згідно з додатком до рішення.

3. Затвердити ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКЕ КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв, загальну концепцію (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), згідно з додатком до рішення.

4. Відповідно до Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (Положення N 2979) в ліцензії провайдера програмної послуги ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКЕ КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв, зазначити:

- територія розташування (прийому) багатоканальної телемережі - м. Миколаїв;

- загальна кількість програм програмної послуги - 121, із них вітчизняних програм - 85;

- технології розповсюдження програм - аналогова, цифрова та IPTV.

5. Провайдер програмної послуги ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКЕ КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв, зобов'язаний забезпечити всім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги та включити програми універсальної програмної послуги до всіх пакетів програм.

6. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКЕ КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв, плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна місцезнаходження головної (базової) станції, ретрансляторів, передавача мультиплексу на підставі перейменування назви вулиці, технології розповсюдження програм, збільшення ресурсу багатоканальної телемережі, загальної кількості програм програмної послуги, зміна загальної концепції (принципи, підстави) добору (перелік) програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) - у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення.

7. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКЕ КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв, переоформлену ліцензію провайдера програмної послуги. Строк дії ліцензії залишається без змін - до 01.09.2021.

8. При видачі переоформленої ліцензії провайдера програмної послуги на новому бланку ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКЕ КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв, попередній бланк ліцензії НР N 0956-п від 01.09.2011 вважається недійсним та вилучається.

9. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко

 

Додаток
до рішення Національної ради
25.05.2017 N 818

ЗАГАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ
(принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКЕ КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Миколаїв, у складі програмної послуги в м. Миколаєві у межах території розташування багатоканальної телемережі

Перелік програм універсальної програмної послуги* (умови розповсюдження програм - у відкритому вигляді):

N
з/п

Програма

1.

КП "ТРК "Март" / ПАТ "НСТУ" ("ТМ")

2.

ТОВ ТРК "Ніс-ТВ" / ТОВ "ТРК "Сатурн"

3.

ТОВ "ТАК ТВ+"

4.

ТОВ "Коледж преси та телебачення"

5.

ДП "Парламентський телеканал "Рада"

6.

ПАТ "НСТУ" ("UA: ПЕРШИЙ")

7.

ПАТ "НСТУ" ("UA: КРИМ")

8.

ПАТ "НСТУ" ("стилізована літера "К")

9.

ПАТ "НСТУ" ("Перший канал Українського радіо")**

10.

ПАТ "НСТУ" (Другий канал - "Промінь")**

11.

ПАТ "НСТУ" (Третій канал - "Радіо "Культура")**


* при використанні цифрової та IPTV технологій програми поширюються у відкритому вигляді

** для цифрової технології та IPTV технологій

Загальна кількість програм програмної послуги - 121, кількість вітчизняних програм - 85.

 

Начальник управління
контролю та аналізу
телерадіомовлення

Р. Кіфлюк

Заступник начальника
управління радіочастотного
ресурсу та технічного контролю

Д. Кардаш

Заступник начальника
управління ліцензування

А. Степневська
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали