Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяву ТОВ "МК ТРК" (ICTV), м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 00062-м від 30.10.2011) (ефірне, логотип: "зображувальне позначення - асиметрична п'ятикутна зірка, яка утворюється з'єднанням ліній різної довжини під різними кутами у кожній точці" та/або "зображувальне позначення - асиметрична п'ятикутна зірка, яка утворюється з'єднанням ліній різної довжини під різними кутами у кожній точці, на контрастному фоні" та/або "комбіноване позначення, яке складається: з зображувального елемента - асиметрична п'ятикутна зірка, яка утворюється з'єднанням ліній різної довжини під різними кутами у кожній точці, та з словесного елемента "ICTV" - виконаного оригінальним шрифтом. Зображувальний та словесний елементи розташовано поруч")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 20 вересня 2018 року N 1578

Про заяву ТОВ "МК ТРК" (ICTV), м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 00062-м від 30.10.2011) (ефірне, логотип: "зображувальне позначення - асиметрична п'ятикутна зірка, яка утворюється з'єднанням ліній різної довжини під різними кутами у кожній точці" та/або "зображувальне позначення - асиметрична п'ятикутна зірка, яка утворюється з'єднанням ліній різної довжини під різними кутами у кожній точці, на контрастному фоні" та/або "комбіноване позначення, яке складається: з зображувального елемента - асиметрична п'ятикутна зірка, яка утворюється з'єднанням ліній різної довжини під різними кутами у кожній точці, та з словесного елемента "ICTV" - виконаного оригінальним шрифтом. Зображувальний та словесний елементи розташовано поруч")

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНА КОМЕРЦІЙНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ" (ICTV), м. Київ (місцезнаходження: вул. Паньківська, 11, м. Київ, 01033, директор-президент Олександр Андрійович Богуцький), щодо переоформлення ліцензії на мовлення НР N 00062-м від 30.10.2011 (ефірне загальнонаціональне телебачення з використанням 59 каналів у 59 населених пунктах, обсяг мовлення - по 24 години на добу, крім: 43 ТВК у м. Могилів-Подільському - 22 години на добу у відрізках часу мовлення, 3 ТВК у м. Павлограді - 20 годин на добу у відрізках часу мовлення) у зв'язку зі зміною складу редакційної ради, зазначенням інформації щодо кінцевого бенефіціарного власника (контролера), переліку пов'язаних осіб, керуючись статтями 12, 31, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи Форму ліцензії на мовлення, затверджену рішенням Національної ради від 18.12.2013 N 2433 (Рішення N 2433) (із змінами), Національна рада вирішила:

1. Переоформити додатки 1, 2 (дата видачі додатків 05.08.2014) до ліцензії на мовлення НР N 00062-м від 30.10.2011 ТОВ "МІЖНАРОДНА КОМЕРЦІЙНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ" (ICTV), м. Київ, у зв'язку зі зміною складу редакційної ради, зазначенням інформації щодо кінцевого бенефіціарного власника (контролера), переліку пов'язаних осіб, зазначивши в ліцензії:

- кінцеві бенефіціарні власники (контролери): Benjamin Verne (Бенджамін Верне), Christian Dayer (Крістіан Даер), Angelo de Riz (Анґело де Різ), Colin Walker (Колін Волкер).

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "МІЖНАРОДНА КОМЕРЦІЙНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ" (ICTV), м. Київ, ліцензійний збір за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна складу редакційної ради, зазначення інформації щодо кінцевого бенефіціарного власника (контролера), переліку пов'язаних осіб - у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "МІЖНАРОДНА КОМЕРЦІЙНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ" (ICTV), м. Київ, переоформлені додатки 1, 2 до ліцензії на мовлення НР N 00062-м від 30.10.2011.

4. При видачі ТОВ "МІЖНАРОДНА КОМЕРЦІЙНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ" (ICTV), м. Київ, переоформлених додатків 1, 2 до ліцензії на мовлення НР N 00062-м від 30.10.2011 попередні додатки 1, 2 (дата видачі додатків 05.08.2014) до ліцензії на мовлення НР N 00062-м від 30.10.2011 вважаються недійсними та вилучаються.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали