НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 15 травня 2012 року N 652

Про заяву ТОВ "Радіо Слобожанщіни", м. Харків, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0269-м від 09.04.2003)

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Радіо Слобожанщіни", м. Харків (юридична та фактична адреси: вул. Артема, буд. 46, м. Харків, 61002; директор Олена Володимирівна Конопля), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0269-м від 09.04.2003 з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у зв'язку зі зміною власників, керівних та наглядових органів, уточненням назви компанії, зміною організаційно-правової форми оператора телекомунікацій, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 0269-м від 09.04.2003 Товариства з обмеженою відповідальністю "Радіо Слобожанщини", м. Харків, у зв'язку зі зміною власників, керівних та наглядових органів, уточненням назви компанії, організаційно-правової форми оператора телекомунікацій, зазначивши в ліцензії:

- оператор телекомунікацій - Харківська дирекція ПАТ "Укртелеком", вул. Скрипника, 7, м. Харків.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ТОВ "Радіо Слобожанщіни", м. Харків, плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна власників, керівних та наглядових органів, уточнення назви компанії та організаційно-правової форми оператора телекомунікацій - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "Радіо Слобожанщіни", м. Харків, ліцензію на мовлення, строк дії ліцензії залишається без змін - до 09.04.2013.

4. При видачі ліцензії на мовлення ліцензія на мовлення НР N 0269-м від 09.04.2003 ТОВ "Радіо Слобожанщини", м. Харків, вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, науково-технічного і частотного розвитку та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Калетник.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали