НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 21 вересня 2011 року N 2257

Про заяву ТОВ "Студія Артекс", м. Сімферополь, АР Крим, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0733-м)

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Студія Артекс", м. Сімферополь, АР Крим (юридична адреса: вул. Маршала Жукова, 17, м. Сімферополь, АР Крим, 95035; директор Людмила Євгенівна Кожухар), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0733-м (ефірне радіомовлення: 11 радіочастот по АР Крим, обсяг мовлення - по 24 години на добу; мова: українська не менше 50 %) у зв'язку зі зміною програмної концепції мовлення, керуючись статтями 12, 23, 24, 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Перенести розгляд питання на наступне засідання у зв'язку з відсутністю на засіданні Національної ради уповноваженого представника ТОВ "Студія Артекс", м. Сімферополь, АР Крим.

2. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне та правового забезпечення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради І. Опілат.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали