НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 19 жовтня 2011 року N 2489

Про заяву ТОВ "Телеканал "ТОНІС", м. Київ, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 1363-м від 29.08.2011)

Розглянувши заяву ТОВ "Телеканал "ТОНІС", м. Київ (юридична та фактична адреси: вул. Г. Тупікова, 17, м. Київ, 03058; генеральний директор Олександр Васильович Бутко), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 1363-м від 29.08.2011 (багатоканальне загальнонаціональне телебачення в багатоканальній телемережі МХ-5, обсяг мовлення - 24 години на добу; мова: українська не менше 75 %) у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми власності, власників, керівника, складу редакційної ради, юридичної адреси, логотипа, керуючись статтями 12, 23, 24, 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 1363-м від 29.08.2011 ВАТ "Телеканал "ТОНІС", м. Київ, у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми власності, власників, керівника, складу редакційної ради, юридичної адреси, логотипа, зазначивши в ліцензії:

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): "tonis".

2. Оператор телекомунікацій - ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ.

3. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ТОВ "Телеканал "ТОНІС", м. Київ, плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна організаційно-правової форми власності, власників, керівника, складу редакційної ради, юридичної адреси, логотипа - в розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

4. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "Телеканал "ТОНІС", м. Київ, переоформлену ліцензію на мовлення, строк дії залишається без змін - до 29.08.2018.

5. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення ліцензія НР N 1363-м від 29.08.2011 вважається недійсною та вилучається.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали