НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 13 квітня 2017 року N 584

Про заяву ТОВ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "СТВ", м. Сєвєродонецьк Луганської обл., щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР N 00439-п від 17.03.2014)

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "СТВ", м. Сєвєродонецьк Луганської обл. (місцезнаходження суб'єкта господарювання: вул. Гагаріна, буд. 93, м. Сєвєродонецьк Луганської обл., 93400; директор Івченко Віталій Георгійович), про переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00439-п від 17.03.2014 у зв'язку зі збільшенням загальної кількості програм програмної послуги до 79 та зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), керуючись Законами України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Положенням про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (Положення N 2979) у редакції, затвердженій рішенням Національної ради від 06.11.2014 N 1187 (Рішення N 1187), що зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28.11.2014 за N 1520/26297, Національна рада вирішила:

1. Переоформити додаток (дата видачі додатка 05.07.2016) до ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00439-п від 17.03.2014 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "СТВ", м. Сєвєродонецьк Луганської обл., у зв'язку зі збільшенням загальної кількості програм програмної послуги до 79 та зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), зазначивши:

- загальна кількість програм програмної послуги - 79, із них вітчизняних програм - 71.

2. Затвердити ТОВ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "СТВ", м. Сєвєродонецьк Луганської обл., перелік програм універсальної програмної послуги, згідно з додатком до рішення.

3. Затвердити ТОВ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "СТВ", м. Сєвєродонецьк Луганської обл., загальну концепцію (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), згідно з додатком до рішення.

4. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 N 1014 (Постанова N 1014)), нарахувати ТОВ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "СТВ", м. Сєвєродонецьк Луганської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: збільшення загальної кількості програм програмної послуги, зміна загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

5. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "СТВ", м. Сєвєродонецьк Луганської обл., додаток до ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00439-п від 17.03.2014.

6. При видачі переоформленого додатка до ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00439-п від 17.03.2014 ТОВ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "СТВ", м. Сєвєродонецьк Луганської обл., додаток (дата видачі додатка 05.07.2016) вважається недійсним та вилучається.

7. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко

 

Додаток
до рішення Національної ради
13.04.2017 N 584

ЗАГАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ
(принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) ТОВ "ТЕЛЕКОМПАНІЯ "СТВ", м. Сєвєродонецьк Луганської обл., у складі програмної послуги в м. Сєвєродонецьку Луганської обл. у межах території розташування багатоканальної телемережі

Перелік програм універсальної програмної послуги* (умови розповсюдження програм - у відкритому вигляді):

N
з/п

Програма

1.

ТОВ Незалежна ТРК "ІРТА"

2.

Національна телекомпанія України ("ЛОТ")

3.

ТОВ "ТРК "Регіональна телевізійна система"**

4.

Національна телекомпанія України ("UA: ПЕРШИЙ")

5.

Національна телекомпанія України ("К")

6.

ДП "Парламентський телеканал "Рада"

7.

Національна телекомпанія України ("Перший канал Українського радіо")***

8.

Національна телекомпанія України (Другий канал - "Промінь")***

9.

Національна телекомпанія України (Третій канал - "Радіо "Культура")***


* - при використанні цифрової та IPTV технологій програми поширюються у відкритому вигляді.

** - не включаються до завершення АТО.

*** - для цифрової та IPTV технологій.

Загальна кількість програм програмної послуги - 79, кількість вітчизняних програм - 71.

 

Начальник управління
контролю та аналізу
телерадіомовлення

Р. Кіфлюк

Заступник начальника
управління радіочастотного
ресурсу та технічного контролю

Д. Кардаш

Начальник
управління ліцензування

Л. Запорожець
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали