Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяву ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ "АТЛАНТ-СВ", м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (супутникове, позивні: "Радіо Мейдан")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2017 року N 2267

Про заяву ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ "АТЛАНТ-СВ", м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (супутникове, позивні: "Радіо Мейдан")

Розглянувши заяву ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ "АТЛАНТ-СВ", м. Київ (місцезнаходження: вул. Сирецька, 33-в, м. Київ, 04060; генеральний директор Ленур Едемович Іслямов), про видачу ліцензії на мовлення (супутникове мовлення, радіомовлення, обсяг мовлення - 24 години на добу, позивні: "Радіо Мейдан"), керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2017 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Перенести розгляд питання "Про заяву ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНА КОМПАНІЯ "АТЛАНТ-СВ", м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (супутникове, позивні: "Радіо Мейдан")" на тиждень.

2. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, юридичне.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали