Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяву ТОВ "ТЕРНІВСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Тернівка Дніпропетровської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "T" (комбіноване))

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 20 вересня 2018 року N 1572

Про заяву ТОВ "ТЕРНІВСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Тернівка Дніпропетровської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "T" (комбіноване))

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРНІВСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Тернівка Дніпропетровської обл. (місцезнаходження: б-р Шахтарської слави, буд. 6, кв. 76-а, м. Тернівка Дніпропетровської обл., 51500; директор Торопцев Ігор Миколайович), про видачу ліцензії на мовлення у багатоканальній телемережі ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТТВ-СЕРВІС", м. Тернівка Дніпропетровської обл., керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Перенести розгляд питання "Про заяву ТОВ "ТЕРНІВСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Тернівка Дніпропетровської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "T" (комбіноване))" на наступне засідання Національної ради для з'ясування обставин справи.

2. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали