НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 9 березня 2017 року N 310

Про заяву ТОВ "ТЕРРА-ТЕЛЕКОМ", м. Боярка Київської обл., щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР N 00072-п від 09.08.2013, с. Софіївська Борщагівка)

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРРА-ТЕЛЕКОМ", м. Боярка Київської обл. (місцезнаходження суб'єкта господарювання: вул. Лінійна, буд. 32, м. Боярка Київської обл., 08150; директор Мельник Костянтин Володимирович), про переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00072-п від 09.08.2013 у зв'язку зі зміною технології розповсюдження програм, зменшенням загальної кількості програм програмної послуги до 79 та зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), керуючись Законами України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Положенням про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (Положення N 2979) у редакції, затвердженій рішенням Національної ради від 06.11.2014 N 1187 (Рішення N 1187), що зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28.11.2014 за N 1520/26297, Національна рада вирішила:

1. Переоформити додаток (дата видачі додатка 29.04.2015) до ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00072-п від 09.08.2013 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРРА-ТЕЛЕКОМ", м. Боярка Київської обл., у зв'язку зі зміною технології розповсюдження програм, зменшенням загальної кількості програм програмної послуги до 79 та зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), зазначивши:

- загальна кількість програм програмної послуги - 79, із них вітчизняних програм - 63;

- технології розповсюдження програм - аналогова, цифрова, IPTV.

2. Затвердити ТОВ "ТЕРРА-ТЕЛЕКОМ", м. Боярка Київської обл., перелік програм універсальної програмної послуги, згідно з додатком до рішення.

3. Затвердити ТОВ "ТЕРРА-ТЕЛЕКОМ", м. Боярка Київської обл., загальну концепцію (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), згідно з додатком до рішення.

4. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 N 1014 (Постанова N 1014)), нарахувати ТОВ "ТЕРРА-ТЕЛЕКОМ", м. Боярка Київської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна технології розповсюдження програм, зменшення загальної кількості програм програмної послуги, зміна загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

5. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "ТЕРРА-ТЕЛЕКОМ", м. Боярка Київської обл., додаток до ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00072-п від 09.08.2013.

6. При видачі переоформленого додатка до ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00072-п від 09.08.2013 ТОВ "ТЕРРА-ТЕЛЕКОМ", м. Боярка Київської обл., додаток (дата видачі додатка 29.04.2015) вважається недійсним та вилучається.

7. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко

 

Додаток
до рішення Національної ради
09.03.2017 N 310

ЗАГАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ
(принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) ТОВ "ТЕРРА-ТЕЛЕКОМ", м. Боярка Київської обл., у складі програмної послуги в с. Софіївській Борщагівці Київської обл. у межах території розташування багатоканальної телемережі

Перелік програм універсальної програмної послуги* (умови розповсюдження програм - у відкритому вигляді):

N
з/п

Програма

1.

Національна телекомпанія України ("UA: ПЕРШИЙ")

2.

ТК "Сатурн" у формі ТОВ / ТОВ "ТРК "Академія"

3.

КП КМР "ТК "Київ"

4.

ТОВ "ТРК "Купол"

5.

ТОВ "Медіамережі"

6.

Національна телекомпанія України ("К")

7.

Національна телекомпанія України ("ЦК")

8.

ДП "ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ "РАДА"

9.

Національна телекомпанія України ("Перший канал Українського радіо")**

10.

Національна телекомпанія України (Другий канал - "Промінь")**

11.

Національна телекомпанія України (Третій канал - "Радіо "Культура")**


* при використанні цифрової та IPTV технологій програми поширюються у відкритому вигляді.

** для цифрової та IPTV технологій.

Загальна кількість програм програмної послуги - 79, кількість вітчизняних програм - 63.

 

Начальник управління контролю
та аналізу телерадіомовлення

Р. Кіфлюк

Начальник управління радіочастотного
ресурсу та технічного контролю

Т. Мироненко

Начальник управління ліцензування

Л. Запорожець
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали