style="padding:20px 0px;">

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 20 липня 2017 року N 1340

Про заяву ТОВ "ТК ТЕХНО-СЕРВІС", с. Поляна Закарпатської обл., щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР N 1037-п від 25.01.2012)

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТК ТЕХНО-СЕРВІС", с. Поляна Закарпатської обл. (місцезнаходження суб'єкта господарювання: вул. Курортно-Бічна, буд. 1-а, с. Поляна Закарпатської обл., 89313; директор Ліпей Михайло Михайлович), про переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги НР N 1037-п від 25.01.2012 у зв'язку зі зміною оператора телекомунікацій, збільшенням ресурсу багатоканальної телемережі до 41 каналу, загальної кількості програм програмної послуги до 41, зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), керуючись законами України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Положенням про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (Положення N 2979) у редакції, затвердженій рішенням Національної ради від 06.11.2014 N 1187 (Рішення N 1187), що зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28.11.2014 за N 1520/26297, Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію провайдера програмної послуги НР N 1037-п від 25.01.2012 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТК ТЕХНО-СЕРВІС", с. Поляна Закарпатської обл., у зв'язку зі зміною оператора телекомунікацій, збільшенням ресурсу багатоканальної телемережі до 41 каналу, загальної кількості програм програмної послуги до 41, зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) шляхом видачі ліцензії провайдера програмної послуги на новому бланку на підставі наданої інформації:

- кількість каналів (ресурс) багатоканальної телемережі з використанням аналогової технології, яка використовується для ретрансляції зазначеної у додатку* до рішення 41 програми - 41 канал;

- оператор телекомунікацій - ТОВ "ТК ТЕХНО-СЕРВІС", с. Поляна Закарпатської обл.;

- місцезнаходження головної (базової) станції, ретрансляторів, передавача мультиплексу - вул. Курортно-Бічна, буд. 2-а, с. Поляна Закарпатської обл.

2. Затвердити ТОВ "ТК ТЕХНО-СЕРВІС", с. Поляна Закарпатської обл., перелік програм універсальної програмної послуги, згідно з додатком* до рішення.

3. Затвердити ТОВ "ТК ТЕХНО-СЕРВІС", с. Поляна Закарпатської обл., загальну концепцію (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), згідно з додатком* до рішення.


* Не наводиться.

4. Відповідно до Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (Положення N 2979) в ліцензії провайдера програмної послуги ТОВ "ТК ТЕХНО-СЕРВІС", с. Поляна Закарпатської обл., зазначити:

- територія розташування (прийому) багатоканальної телемережі - с. Поляна Закарпатської області;

- загальна кількість програм програмної послуги - 41, із них вітчизняних програм - 40;

- технологія розповсюдження програм - аналогова.

5. Провайдер програмної послуги ТОВ "ТК ТЕХНО-СЕРВІС", с. Поляна Закарпатської обл., зобов'язаний забезпечити всім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги та включити програми універсальної програмної послуги до всіх пакетів програм.

6. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "ТК ТЕХНО-СЕРВІС", с. Поляна Закарпатської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна оператора телекомунікацій, збільшення ресурсу багатоканальної телемережі, загальної кількості програм програмної послуги, зміна загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) - у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення.

7. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "ТК ТЕХНО-СЕРВІС", с. Поляна Закарпатської обл., переоформлену ліцензію провайдера програмної послуги. Строк дії ліцензії залишається без змін - до 25.01.2022.

8. При видачі переоформленої ліцензії провайдера програмної послуги на новому бланку ТОВ "ТК ТЕХНО-СЕРВІС", с. Поляна Закарпатської обл., попередній бланк ліцензії НР N 1037-п від 25.01.2012 вважається недійсним та вилучається.

9. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали