НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 15 травня 2012 року N 650

Про заяву ТОВ "ТРК "Акцент", м. Лисичанськ Луганської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0384-м від 28.12.2007)

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія"Акцент", м. Лисичанськ Луганської обл. (юридична та фактична адреси: пр-т Леніна, буд. 157, м. Лисичанськ Луганської обл. 93113; директор Наталія Євгенівна Ізразцова), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0384-м від 28.12.2007 (проводове мовлення; перший канал проводового мовлення (УР-1), позивні: "Говорить Лисичанськ") у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми суб'єкта господарювання, керівних та наглядових органів, назви оператора телекомунікацій,відрізків часу мовлення, збільшенням обсягу мовлення, зменшенням кількості домогосподарств (радіоточок), зміною програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 0384-м від 28.12.2007 Лисичанського комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Акцент", м. Лисичанськ Луганської обл., у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми суб'єкта господарювання, керівних та наглядових органів, назви оператора телекомунікацій, відрізків часу мовлення, збільшенням обсягу мовлення, зменшенням кількості домогосподарств (радіоточок), зміною програмної концепції мовлення згідно з додатком до рішення, зазначивши в ліцензії:

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення: 1 година 15 хвилин на тиждень, згідно з відрізком часу: понеділок-п'ятниця: 06.30 - 06.45;

- кількість домогосподарств (радіоточок) - 3455;

- оператор телекомунікацій: Лисичанський ЦЕЗ N 5 Луганської філії ПАТ "Укртелеком", пр-т Леніна, буд. 58, м. Лисичанськ Луганської обл.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ТОВ "Телерадіокомпанія "Акцент", м. Лисичанськ Луганської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які:

2.1. не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна організаційно-правової форми підприємства, керівних та наглядових органів, назви оператора телекомунікацій, відрізків часу мовлення, зменшення кількості домогосподарств (радіоточок) - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

2.2. впливають на розмір ліцензійного збору: збільшення обсягу мовлення та зміна програмної концепції мовлення - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (проводове мовлення з територією розповсюдження програм - м. Лисичанськ, м. Новодружеськ, м. Привілля Луганської обл.) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - 1 година 15 хв./тиждень, коефіцієнта врахування кількості населення, яке проживає на території розповсюдження програм в межах адміністративно-територіальних одиниць: N = 50 для м. Лисичанська, N = по 5 для м. Новодружеська та м. Привілля, розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмної концепції мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "Телерадіокомпанія "Акцент", м. Лисичанськ Луганської обл., ліцензію на мовлення, строк дії ліцензії залишається без змін - по 28.12.2017.

4. При видачі переоформленої ліцензії на мовлення ліцензія на мовлення НР N 0384-м від 28.12.2007 Лисичанського КП "Телерадіокомпанія "Акцент", м. Лисичанськ Луганської обл., вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, науково-технічного і частотного розвитку, контрольно-аналітичне та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Калетник.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак


 

Додаток
до рішення Національної ради
15.05.2012 N 650


Програмна концепція мовлення ТОВ "Телерадіокомпанія "Акцент", м. Лисичанськ Луганської обл.

I. Мова (и), якою (ими) вестимуться передачі (у відсотковому співвідношенні):
українська не менше 65 %;

II. Частка програм власного виробництва:
1 година 15 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва):
1 година 15 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

IV. Формат: інформаційно-розважальний;

V. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N з/п

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на тиждень
(год. хв./тиждень)

Обсяг власного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг національного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг іноземного продукту
(год. хв./тиждень)

Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати
(год. хв./тиждень)

1

2

3

4

5

6

7

1

Інформаційно-аналітичні і публіцистичні передачі

25 хвилин

25 хвилин

25 хвилин

-

-

2

Культурно-мистецькі передачі

20 хвилин

20 хвилин

20 хвилин

-

-

3

Науково-просвітницькі передачі

-

-

-

-

-

4

Розважально-музичний (в т. ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо...)

20 хвилин

20 хвилин

20 хвилин

-

-

5

Підбірка музичних творів (для радіомовлення)

-

-

-

-

-

6

Дитячі передачі

-

-

-

-

-

7

Фільмопоказ (для телебачення)

-

-

-

-

-

8

Інше :

  

  

  

  

  

реклама

5 хвилин

5 хвилин

5 хвилин

-

-

елементи оформлення ефіру

5 хвилин

5 хвилин

5 хвилин

-

-

анонси

-

-

-

-

-

телеторгівля

-

-

-

-

-


Обсяг збільшення або зменшення ліцензійного збору за програмне наповнення: зменшення на 30 %.

 

Начальник
контрольно-аналітичного управління

О. Левчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали