Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяву ТОВ "ТРК "АКС", м. Херсон, щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (HP N 0371-м від 05.12.2007) (проводове, позивні: "Говорить Херсон. В ефірі радіо "АКС")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 червня 2017 року N 1075

Про заяву ТОВ "ТРК "АКС", м. Херсон, щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (HP N 0371-м від 05.12.2007) (проводове, позивні: "Говорить Херсон. В ефірі радіо "АКС")

12 червня 2017 року до Національної ради надійшла заява ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АКС", м. Херсон, щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення НР N 0371-м від 05.12.2007.

Відповідно до вимог статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації та реалізації принципів державної політики у сфері телебачення і радіомовлення" (Закон N 674-VIII) ТРО надає інформацію про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів) телерадіоорганізації, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів) її засновника, якщо засновник є юридичною особою, а саме: прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), громадянство, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), відомості відповідно до декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, також інформацію про структуру власності заявника, його афілійованих та пов'язаних осіб. Подані документи повинні відповідати вимогам щодо прозорості структури власності заявника.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АКС", м. Херсон, надало до заяви на продовження строку дії ліцензії на мовлення НР N 0371-м від 05.12.2007 інформацію щодо прозорості структури власності, але не в повному обсязі, а саме: форми до структури власності мають бути станом на останнє число місяця, який передує даті звернення із заявою; у формі N 2 "Відомості про власників істотної участі" невірно зазначено власників опосередкованої істотної участі; у формі N 3 "Відомості про пов'язаних осіб" неповний перелік пов'язаних осіб; не надано відомості про майно, доходи і зобов'язання фінансового характеру кінцевого бенефіціарного власника за формою (Наказ N 859), затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 N 859 (Декларація N 859); схематичне зображення структури не відповідає Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності та відповідних форм документів телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 17.02.2016 за N 251/28381.

Керуючись статтями 24, 29, 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 13, 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Враховуючи вимоги частини 7 статті 24 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", залишити без розгляду заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АКС", м. Херсон, щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення НР N 0371-м від 05.12.2007.

2. Управлінню ліцензування повернути документи ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АКС", м. Херсон.

3. Зобов'язати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АКС", м. Херсон, ліцензія - НР N 0371-м від 05.12.2007, повторно подати до Національної ради виправлені документи протягом 10 календарних днів з моменту прийняття рішення.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, юридичне.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали