НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 липня 2012 року N 937

Про заяву ТОВ "ТРК "БТБ", м. Борислав Львівської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0819-м від 22.01.2009)

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "БТБ", м. Борислав Львівської обл. (юридична адреса: вул. Д. Галицького, буд. 34, м. Борислав Львівської обл., 82300; фактична адреса: пл. І. Франка, буд. 2, м. Борислав Львівської обл., 82300; генеральний директор Ігор Михайлович Чомко), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0819-м від 22.01.2009 у багатоканальній телемережі ТОВ "Телерадіокомпанія "БТБ", м. Борислав Львівської обл. (кабельне мовлення, логотип: "БТБ"), у зв'язку зі зміною назви посади керівника, складу редакційної ради, зменшенням обсягу мовлення до 3 годин на добу, зміною відрізку часу мовлення, програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2012 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Переоформити додатки 1, 4, 7, 8 (дата видачі додатків 22.01.2009) до ліцензії НР N 0819-м від 22.01.2009 Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "БТБ", м. Борислав Львівської обл., у зв'язку зі зміною назви посади керівника, складу редакційної ради, зменшенням обсягу мовлення до 3 годин на добу, зміною відрізку часу мовлення, програмної концепції мовлення, зазначивши в ліцензії:

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 3 години на добу, згідно з відрізком часу мовлення: 18.00 - 21.00.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ТОВ "Телерадіокомпанія "БТБ", м. Борислав Львівської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які:

2.1. не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна назви посади керівника, складу редакційної ради, зменшення обсягу мовлення, зміна відрізку часу мовлення - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

2.2. впливають на розмір ліцензійного збору: зміна програмної концепції мовлення - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (кабельне мовлення з територією розповсюдження програм (у межах території розташування багатоканальної телемережі) - м. Борислав Львівської обл.) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - 3 год./добу, коефіцієнта врахування кількості населення, яке проживає на території розповсюдження програм в межах адміністративно-територіальної одиниці N = 10, розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмної концепції мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "Телерадіокомпанія "БТБ", м. Борислав Львівської обл., додатки 1, 4, 7, 8 до ліцензії НР N 0819-м від 22.01.2009.

4. При видачі переоформлених додатків 1, 4, 7, 8 до ліцензії на мовлення НР N 0819-м від 22.01.2009 ТОВ "Телерадіокомпанія "БТБ", м. Борислав Львівської обл., додатки 1, 4, 7, 8 (дата видачі додатків 22.01.2009) вважаються недійсними та вилучаються.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, науково-технічного і частотного розвитку, контрольно-аналітичне та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак


 

Додаток
до рішення Національної ради
11.07.2012 N 937


Програмна концепція мовлення ТОВ "Телерадіокомпанія "БТБ", м. Борислав Львівської обл.

I. Мова(и), якою(ими) вестимуться передачі (у відсотковому співвідношенні):
українська 100 %;

II. Частка програм власного виробництва:
2 години 30 хвилин на добу (83,33 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва):
3 години на добу (100 %);.
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

IV. Формат: інформаційно-розважальний;

V. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N з/п

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на добу
(год. хв./добу)

Обсяг власного продукту
(год. хв./добу)

Обсяг національного продукту
(год. хв./добу)

Обсяг іноземного продукту
(год. хв./добу)

Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати
(год. хв./добу)

1

2

3

4

5

6

7

1

Інформаційно-аналітичні і публіцистичні передачі

1 година 20 хвилин

1 година

1 година 20 хвилин

-

-

2

Культурно-мистецькі передачі

10 хвилин

10 хвилин

10 хвилин

-

-

3

Науково-просвітницькі передачі

-

-

-

-

-

4

Розважально-музичний
(в т. ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо...)

50 хвилин

40 хвилин

50 хвилин

-

-

5

Підбірка музичних творів (для радіомовлення)

-

-

-

-

-

6

Дитячі передачі

-

-

-

-

-

7

Фільмопоказ (для телебачення)

-

-

-

-

-

8

Інше:

 

 

 

 

 

Реклама

10 хвилин

10 хвилин

10 хвилин

-

-

елементи оформлення ефіру

-

-

-

-

-

анонси

30 хвилин

30 хвилин

30 хвилин

-

-

телеторгівля

-

-

-

-

-


Обсяг зменшення або збільшення розміру ліцензійного збору за програмне наповнення: зменшення на 30 %.

 

Начальник
контрольно-аналітичного
управління

О. Левчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали