Додаткова копія: Про заяву ТОВ "ТРК "КОРИСНЕ ТБ", м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне за технологією OTT, логотип: "ДАЧА")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 20 грудня 2018 року N 2295

Про заяву ТОВ "ТРК "КОРИСНЕ ТБ", м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне за технологією OTT, логотип: "ДАЧА")

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "КОРИСНЕ ТБ", м. Київ (місцезнаходження: вул. Закревського, буд. 22, м. Київ, 02222; директор Дідик Дмитро Миколайович), про видачу ліцензії на кабельне мовлення за технологією OTT у багатоканальних телекомунікаційних мережах, керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "КОРИСНЕ ТБ", м. Київ, ліцензію на кабельне мовлення за технологією OTT у багатоканальних телекомунікаційних мережах, зазначивши в ліцензії на мовлення:

- територіальна категорія мовлення - загальнонаціональне;

- вихідні дані (логотип) - "ДАЧА";

- канал мовлення - 1 канал з використанням IP-протоколу у багатоканальних телекомунікаційних мережах за технологією OTT;

- ресурс багатоканальної телемережі - 1 канал;

- територія розповсюдження програм - Україна в межах території розташування багатоканальних телекомунікаційних мереж;

- оператор телекомунікацій - ТОВ "КуМИР ТЕЛЕКОМ", м. Київ;

- місцезнаходження головної станції - вул. Закревського, буд. 22, м. Київ (передавачем телевізійних програм є OTT-сервер за DNS-адресою stream.sattelecom.com.ua);

- адреса студії - вул. Закревського, буд. 22, м. Київ;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 24 години на добу;

- строк дії ліцензії - 10 років.


* Не наводиться.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "КОРИСНЕ ТБ", м. Київ, ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення (кабельне мовлення за технологією OTT з територією розповсюдження програм (у межах території розташування багатоканальних телекомунікаційних мереж) - Україна) з урахуванням обсягу мовлення - 24 години на добу, вагового коефіцієнта, який враховує територію мовлення N = 1000, розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмної концепції мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору видати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "КОРИСНЕ ТБ", м. Київ, ліцензію на мовлення.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали