НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 25 травня 2017 року N 816

Про заяву ТОВ "ТРК "МІСЬКЕ ТБ", м. Калуш Івано-Франківської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 00621-м від 28.10.2015) (кабельне, логотип: "CiTiVi")

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "МІСЬКЕ ТБ", м. Калуш Івано-Франківської обл. (місцезнаходження: вул. Підвальна, 9, м. Калуш, Івано-Франківська обл., 77300; директор Віталій Михайлович Крохта), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 00621-м від 28.10.2015 (кабельне місцеве телебачення, СК11/1ц у багатоканальній телемережі ТОВ "ІТ ЛЮКС", м. Калуш, Івано-Франківська обл., обсяг мовлення - 24 години на добу) у зв'язку зі зміною організаційно-технічних характеристик (оператора телекомунікацій, кількості каналів багатоканальної мережі, території розповсюдження програм), уточненням назви оператора телекомунікацій, каналу багатоканальної мережі, керуючись статтями 31, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити додатки 3, 5 (дата видачі додатків 28.10.2015) до ліцензії на мовлення НР N 00621-м від 28.10.2015 ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "МІСЬКЕ ТБ", м. Калуш Івано-Франківської обл., у зв'язку зі збільшенням операторів телекомунікацій, кількості каналів багатоканальної мережі, провайдерів програмної послуги, території розповсюдження програм, уточненням назви оператора телекомунікацій та каналу багатоканальної мережі, зазначивши в ліцензії:

- оператори телекомунікацій - згідно з додатком до рішення;

- місцезнаходження головних станцій - згідно з додатком до рішення;

- ресурс багатоканальної телемережі - згідно з додатком до рішення;

- територія розповсюдження програм - згідно з додатком до рішення;

- провайдери програмної послуги - згідно з додатком до рішення.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "МІСЬКЕ ТБ", м. Калуш Івано-Франківської обл., плату за внесення до ліцензії на мовлення змін, які:

- впливають на розмір ліцензійного збору: зміна території розташування (прийому) багатоканальної мережі - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (кабельне місцеве телебачення, у багатоканальній телемережі ПП "ГАЛИЦЬКА ІНФОРМАЦІЙНА МЕРЕЖА", м. Львів, обсяг мовлення - 24 години на добу). Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення або надання програмних послуг N = 25 (для м. Калуша), N = 15 (для м. Долини), раніше сплачені кошти, розмір одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення відповідно до рішення Національної ради від 24.09.2015 N 1496 (Рішення N 1496);

- не впливають на розмір ліцензійного збору: збільшення операторів телекомунікацій, провайдерів програмної послуги, кількості каналів багатоканальної мережі, уточнення назви оператора телекомунікацій та каналу багатоканальної мережі - у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "МІСЬКЕ ТБ", м. Калуш Івано-Франківської обл., переоформлені додатки 3, 5 до ліцензії на мовлення НР N 00621-м від 28.10.2015.

4. При видачі ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "МІСЬКЕ ТБ", м. Калуш Івано-Франківської обл., переоформлених додатків 3, 5 до ліцензії на мовлення НР N 00621-м від 28.10.2015 попередні додатки 3, 5 (дата видачі додатків 28.10.2015) до ліцензії на мовлення вважаються недійсними та вилучаються.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, юридичне, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко

 

Додаток
до рішення Національної ради
25.05.2017 N 816

Докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "МІСЬКЕ ТБ", м. Калуш Івано-Франківської обл.

N
з/п

Оператор телекомунікацій

Провайдер програмної послуги

Місцезнаходження головної станції

Канал мовлення
(конвертації)

Ресурс багатоканальної телемережі

Територія розповсюдження програм
(в межах території розташування багатоканальних телемереж)

1.

ТзОВ "ІТ ЛЮКС", м. Калуш, Івано-Франківська обл.

ТзОВ "ІТ ЛЮКС", м. Калуш, Івано-Франківська обл.

вул. Б. Хмельницького, 14, м. Калуш, Івано-Франківська обл.

SK 11/1ц

1 канал

м. Калуш, Івано-Франківська обл., в межах території розташування багатоканальної телемережі ТзОВ "ІТ ЛЮКС", м. Калуш Івано-Франківської обл.

2.

ПП "ГАЛИЦЬКА ІНФОРМАЦІЙНА МЕРЕЖА", м. Львів

ТОВ "ОРІОН", м. Долина, Івано-Франківська обл.

вул. Незалежності, 13, м. Долина, Івано-Франківська обл.

SK 18

1 канал

м. Долина, Івано-Франківська обл., в межах території розташування багатоканальної мережі ПП "Галицька інформаційна мережа", м. Львів

 

Заступник начальника
управління радіочастотного
ресурсу та технічного контролю

Д. Кардаш
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали