Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяву ТОВ "ТРК "НАТАЛІ", м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (супутникове, логотип: "НАТАЛІ")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 27 грудня 2017 року N 2526

Про заяву ТОВ "ТРК "НАТАЛІ", м. Київ, щодо видачі ліцензії на мовлення (супутникове, логотип: "НАТАЛІ")

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НАТАЛІ", м. Київ (місцезнаходження: вул. Старонаводницька, 13, кв. 40-б, м. Київ; директор Володимир Григорович Базан), про видачу ліцензії на мовлення (супутникове мовлення, телебачення, логотип: "НАТАЛІ"), керуючись статтями 12, 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 14, 17, 18, 19, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Видати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НАТАЛІ", м. Київ, ліцензію на мовлення, зазначивши в ліцензії:

- вид мовлення - супутникове телебачення;

- стандарт мовлення - DVB-S, MPEG-2;

- вихідні дані (логотип) - "НАТАЛІ";

- територія розповсюдження програм - Україна та інші країни в межах зони впевненого прийому сигналу з супутника;

- оператор телекомунікацій - ТОВ "СЕС Сіріус Україна";

- параметри супутникового каналу мовлення - супутниковий ретранслятор - "ASTRA-4A", оператор супутникового ретранслятора - "SES ASTRA АВ", Швеція, орбітальна позиція - 5° сх. д, частота прийому - 12073 МГц, символьна швидкість - 27,5 Мсим./сек., коефіцієнт корекції помилок (FEC) - 3/4, поляризація - лінійна горизонтальна, умови розповсюдження програм - у відкритому вигляді;

- адреса студії - м. Київ, вул. Євгена Маланюка, 112;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком* до рішення;


* Не наводиться.

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 24 години на добу;

- строк дії ліцензії - 10 років.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НАТАЛІ", м. Київ, ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення. Врахувати: середньодобовий обсяг мовлення - 24 години на добу, ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення N = 1000, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення та програмну концепцію мовлення.

3. У Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення зазначити кінцевого бенефіціарного власника (контролера): Вовк Тетяна Анатоліївна.

4. Після сплати ліцензійного збору видати ТОВ "ТЕЛЕРАДІКОМПАНІЯ "НАТАЛІ", м. Київ, ліцензію на мовлення.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали