НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 4 жовтня 2011 року N 2378

Про заяву ТОВ ТРК "Візит", м. Феодосія, АР Крим, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 0886-м від 23.03.2009)

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанії "Візит", м. Феодосія, АР Крим (юридична та фактична адреси: б-р Старшинова, 12, м. Феодосія, АР Крим, 98112; генеральний директор Павло Аркадійович Яковлєв), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 0886-м від 23.03.2009 у багатоканальній телемережі ТОВ ТРК "Візит", м. Феодосія, АР Крим, у зв'язку зі зміною програмної концепції мовлення в частині мови, зміною місцезнаходження головних станцій та зменшенням їх кількості до 2, зміною складу редакційної ради та території розповсюдження програм, керуючись статтями 1, 23, 24, 27, 28, 31, 35, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2010 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Переоформити додатки 1, 4, 6 та 7 (дата видачі додатків 23.03.2009) до ліцензії на мовлення НР N 0886-м від 23.03.2009 Товариства з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанії "Візит", м. Феодосія, АР Крим, у зв'язку зі зміною програмної концепції мовлення в частині мови, зміною місцезнаходження головних станцій та зменшенням їх кількості до 2, зміною складу редакційної ради та території розповсюдження програм, зазначивши в ліцензії:

- мова (мови), якою (якими) вестимуться передачі (%) - українська не менше 50 %;

- місцезнаходження головних станцій - б-р Старшинова, 12, м. Феодосія, АР Крим, та вул. Нахімова, 19, смт Орджонікідзе, м. Феодосія, АР Крим;

- територія розповсюдження програм (в межах території розташування багатоканальної телемережі) - м. Феодосія та смт Орджонікідзе, м. Феодосія, АР Крим, у межах території розташування багатоканальної телемережі ТОВ ТРК "Візит", м. Феодосія, АР Крим.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ТОВ ТРК "Візит", м. Феодосія, АР Крим, плату за внесення змін до ліцензії, які:

1) не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна програмної концепції мовлення в частині мови, зміна місцезнаходження головних станцій та зменшення їх кількості, зміна складу редакційної ради - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

2) впливають на розмір ліцензійного збору: зміна території розповсюдження програм - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (кабельне мовлення з територією розповсюдження програм (у межах території розташування багатоканальної телемережі - м. Феодосія та смт Орджонікідзе, м. Феодосія, АР Крим) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - 18 год./добу, коефіцієнта врахування кількості населення, яке проживає на території розповсюдження програм в межах адміністративно-територіальної одиниці: м. Феодосія, АР Крим - N = 25, смт Орджонікідзе, м. Феодосія, АР Крим - N = 5, розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ ТРК "Візит", м. Феодосія, АР Крим, переоформлені додатки 1, 4, 6 та 7 до ліцензії на мовлення НР N 0886-м від 23.03.2009.

4. При видачі ТОВ ТРК "Візит", м. Феодосія, АР Крим, переоформлених додатків 1, 4, 6 та 7 до ліцензії на мовлення НР N 0886-м від 23.03.2009, додатки 1, 4, 6 та 7 (дата видачі додатків 23.03.2009) вважаються недійсними та вилучаються.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне, бухгалтерської служби та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали