Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про заяву ТОВ "ТРК "ЗАРЕН ТВ", м. Балта Одеської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (смт Любашівка Одеської обл., кабельне, логотип: "ztv")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 8 листопада 2018 року N 1969

Про заяву ТОВ "ТРК "ЗАРЕН ТВ", м. Балта Одеської обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (смт Любашівка Одеської обл., кабельне, логотип: "ztv")

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЗАРЕН ТВ", м. Балта Одеської обл. (місцезнаходження: вул. Любомирська, буд. 185, м. Балта Одеської обл., 66101; директор Войтко Юлія Ігорівна), про видачу ліцензії на мовлення у багатоканальній телемережі ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЗАРЕН ТВ", м. Балта Одеської обл., керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2018 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЗАРЕН ТВ", м. Балта Одеської обл., ліцензію на мовлення у багатоканальній телемережі ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЗАРЕН ТВ", м. Балта Одеської обл., зазначивши в ліцензії на мовлення:

- вид мовлення - кабельне;

- територіальна категорія мовлення - місцеве;

- вихідні дані (логотип) - "ztv";

- канал мовлення - 31 у багатоканальній телемережі ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЗАРЕН ТВ", м. Балта Одеської обл.;

- ресурс багатоканальної телемережі - 1 канал;

- територія розповсюдження програм - смт Любашівка Одеської області в межах території розташування багатоканальної телемережі ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЗАРЕН ТВ", м. Балта Одеської обл.;

- оператор телекомунікацій - ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЗАРЕН ТВ", м. Балта Одеської обл.;

- провайдер програмної послуги - ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЗАРЕН ТВ", м. Балта Одеської обл.;

- місцезнаходження головної станції - вул. Леніна, буд. 88, смт Любашівка Одеської обл.;

- адреса студії - вул. Любомирська, буд. 185, м. Балта Одеської обл.;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 24 години на добу;

- строк дії ліцензії - 10 років.


* Не наводиться.

2. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЗАРЕН ТВ", м. Балта Одеської обл., ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення (кабельне мовлення з територією розповсюдження програм (у межах території розташування багатоканальної телемережі - смт Любашівка Одеської обл.) з урахуванням обсягу мовлення - 24 години на добу, вагового коефіцієнта, який враховує територію мовлення: N = 5, розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмної концепції мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору видати ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЗАРЕН ТВ", м. Балта Одеської обл., ліцензію на мовлення.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали