НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 липня 2012 року N 938

Про заяву ТОВ "ТРО "Ліга", м. Чернігів, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 1254-м від 09.06.2011)

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіоорганізація "Ліга", м. Чернігів (юридична та фактична адреси: пр-т Миру, 32, м. Чернігів, 14000; директор Олександр Анатолійович Ломако), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 1254-м від 09.06.2011 у багатоканальних телемережах ТОВ "Кабельний телевізійний центр м. Чернігова", м. Чернігів, ДП "КТВ" ЗАТ "ТРК "Дитинець", м. Чернігів, ТОВ "ТО "НіСА", м. Чернігів (кабельне мовлення, логотип: "Дитинець"), у зв'язку зі зміною юридичної та фактичної адрес, адреси студії, оператора телекомунікацій, кількості домогосподарств та каналів мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити додатки 1, 2, 6 та 8 (дата видачі додатків 09.06.2011) до ліцензії на мовлення НР N 1254-м від 09.06.2011 Товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіоорганізація "Ліга", м. Чернігів, у зв'язку зі зміною юридичної та фактичної адрес, адреси студії, оператора телекомунікацій, кількості домогосподарств та каналів мовлення, зазначивши:

- провайдери програмної послуги - згідно з додатком до рішення;

- канали мовлення - згідно з додатком до рішення;

- оператори телекомунікацій - згідно з додатком до рішення;

- кількість домогосподарств - згідно з додатком до рішення;

- адреса студії - пр-т Миру, 32, м. Чернігів.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати ТОВ "Телерадіоорганізація "Ліга", м. Чернігів, плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна юридичної та фактичної адрес, адреси студії, оператора телекомунікацій, кількості домогосподарств та каналів мовлення - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "Телерадіоорганізація "Ліга", м. Чернігів, переоформлені додатки 1, 2, 6 та 8 до ліцензії на мовлення НР N 1254-м від 09.06.2011.

4. При видачі переоформлених додатків 1, 2, 6 та 8 до ліцензії на мовлення НР N 1254-м від 09.06.2011 ТОВ "Телерадіоорганізація "Ліга", м. Чернігів, додатки 1, 2, 6 та 8 (дата видачі додатків 09.06.2011) вважаються недійсними та вилучаються.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, науково-технічного і частотного розвитку, контрольно-аналітичне та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак


 

Додаток
до рішення Національної ради
11.07.2012 N 938


Докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення

N
з/п

Оператор телекомунікацій

Провайдер програмної послуги

Адреси головних станцій

Канал мовлення

Кількість домогосподарств на території розповсюдження програм

Ресурс багатоканальної мережі

Територія розташування багатоканальної телемережі (територія розповсюдження програми)

1.

ТОВ "Кабельний телевізійний центр м. Чернігова", м. Чернігів

ТОВ "Кабельний телевізійний центр м. Чернігова", м. Чернігів

вул. Рокосовського, 16-а, м. Чернігів

S20-й

114161

1 канал

м. Чернігів у межах території розташування багатоканальної телемережі ТОВ "Кабельний телевізійний центр м. Чернігова", м. Чернігів

2.

ТОВ "ОСНОВА-ТВ", м. Чернігів

ТОВ "ОСНОВА-ТВ", м. Чернігів

вул. О. Молодчого, 46, м. Чернігів

S20-й

42000

1 канал

м. Чернігів у межах території розташування багатоканальної телемережі ТОВ "ОСНОВА-ТВ", м. Чернігів

3.

ТОВ "ТО "НіСА", м. Чернігів

ПП "Телерадіоагентство "Терра", м. Чернігів

вул. Рокосовського, 16-а, м. Чернігів

S20-й

11000

1 канал

м. Чернігів у межах території розташування багатоканальної телемережі ТОВ "ТО "НіСА", м. Чернігів


 

Начальник управління
науково-технічного
і частотного розвитку

Т. Мироненко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали