Додаткова копія: Про заяву ТОВ "ТРО "ОРІОН", м. Енергодар Запорізької обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "EnTV")

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 18 липня 2019 року N 933

Про заяву ТОВ "ТРО "ОРІОН", м. Енергодар Запорізької обл., щодо видачі ліцензії на мовлення (кабельне, логотип: "EnTV")

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ "ОРІОН", м. Енергодар Запорізької обл. (місцезнаходження: просп. Будівельників, буд. 25, м. Енергодар Запорізької обл., 71503; директор Поляниця Галина Ігорівна), про видачу ліцензії на мовлення у багатоканальній телемережі ТОВ "УКРАЇНСЬКА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНА ГРУПА", смт Калинівка Київської обл., керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2019 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Перенести розгляд питання "Про заяву ТОВ "ТРО "ОРІОН", м. Енергодар Запорізької обл., щодо видачі ліцензії на мовлення" на наступні засідання Національної ради у зв'язку з відсутністю на засіданні уповноваженого представника ТОВ "ТРО "ОРІОН", м. Енергодар Запорізької обл.

2. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Заступник голови Національної ради

У. Фещук

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали