Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про заяву ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ, щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР N 00016-п від 09.12.2010, МХ-1)

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 8 серпня 2019 року N 1162

Про заяву ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ, щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (НР N 00016-п від 09.12.2010, МХ-1)

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕОНБУД", м. Київ (місцезнаходження юридичної особи: б-р Лесі Українки, буд. 26, м. Київ, 01133; т. в. о. генерального директора Аляб'єва Ірина Миколаївна), про переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00016-п від 09.12.2010 у зв'язку зі зміною назви населених пунктів на підставі Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (Закон N 317-VIII), уточненням адрес розміщення передавачів (відповідно до дозволів Українського державного центру радіочастот), збільшенням кількості передавачів у Одеській області з 9 до 16, зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), керуючись Законами України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Положенням про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (Положення N 2979) у редакції, затвердженій рішенням Національної ради від 06.11.2014 N 1187 (Рішення N 1187), що зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28.11.2014 за N 1520/26297 (зі змінами), Національна рада вирішила:

1. Переоформити додаток (дата видачі додатка 11.03.2015) до ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00016-п від 09.12.2010 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗЕОНБУД", м. Київ, у зв'язку зі зміною назви населених пунктів на підставі Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (Закон N 317-VIII), уточненням адрес розміщення передавачів (відповідно до дозволів Українського державного центру радіочастот), збільшенням кількості передавачів у Одеській області з 9 до 16, зміною загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), шляхом видачі нових додатків 1, 2, 3 до ліцензії НР N 00016-п від 09.12.2010.

2. Відповідно до Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги в ліцензії провайдера програмної послуги ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ, зазначити:

- власник (співвласник) - PLANBRIDGE LIMITED / ПЛАНБРІДЖ ЛІМІТЕД, Кіпр;

- кінцеві бенефіціарні власники (контролери) - Нікітінс Сергійс, Жівалова Аліса, Стамбуліді Андреіс, Томас Андріан Девід Майлс, Седановс Вадімс, Твердовс Ігорс;

- територія розташування (прийому) багатоканальної телемережі (територія надання програмної послуги) - АР Крим, області: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська, міста: Київ і Севастополь;

- загальна концепція (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) - згідно з додатком 1* до рішення;

-технологія розповсюдження програм - цифрова (МХ-1 у стандарті DVB-T (MPEG -4) або DVB-T2 (MPEG -4));

- докладні характеристики багатоканальної ефірної телемережі - згідно з додатком 2* до рішення;

- місцезнаходження головної (базової) станції, ретрансляторів, передавача мультиплексу - вул. Дорогожицька, буд. 10, м. Київ;

- максимальна кількість каналів (ресурс) - 8 каналів.


* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ, плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна назви населених пунктів на підставі Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (Закон N 317-VIII), уточнення адрес розміщення передавачів (відповідно до дозволів Українського державного центру радіочастот), збільшення кількості передавачів у Одеській області з 9 до 16, зміна загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) - у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення.

4. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ, додатки 1, 2, 3 до ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00016-п від 09.12.2010.

5. При видачі переоформлених додатків 1, 2, 3 до ліцензії провайдера програмної послуги НР N 00016-п від 09.12.2010 ТОВ "ЗЕОНБУД", м. Київ, додаток (дата видачі додатка 11.03.2015) вважається недійсним та вилучається.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Перший заступник
голови Національної ради

О. Герасим'юк

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали