НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 травня 2012 року N 761

Про заяву ТРК "Лозова", м. Лозова Харківської обл., щодо переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення (НР N 0462 від 25.09.2002) та видачі ліцензії на мовлення

Розглянувши заяву Телерадіокомпанії "Лозова", м. Лозова Харківської обл. (юридична та фактична адреси: вул. Орджонікідзе, буд. 1, м. Лозова Харківської обл., 64602; директор Марина Володимирівна Краминська), про переоформлення ліцензії на право користування каналами мовлення НР N 0462 від 25.09.2002 з використанням першого каналу проводового мовлення (УР-1) у зв'язку зі зміною назви суб'єкта господарювання, юридичної адреси, керівних та наглядових органів, оператора телекомунікацій, збільшенням обсягу мовлення до 30 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення та програмної концепції мовлення, керуючись статтями 31 та 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на право користування каналами мовлення НР N 0462 від 25.09.2002 Комунального підприємства "Телекомпанія - Лозова ТБ", м. Лозова Харківської обл., у зв'язку зі зміною назви суб'єкта господарювання, юридичної адреси, керівних та наглядових органів, оператора телекомунікацій, збільшенням обсягу мовлення до 30 хвилин на тиждень, зміною відрізків часу мовлення, програмної концепції мовлення, та видати ліцензію на мовлення, зазначивши:

- оператор телекомунікацій - Цех телекомунікаційних послуг N 4 Харківської філії ПАТ "Укртелеком", вул. Комінтерну, 7, м. Лозова Харківської обл.;

- адреса студії - вул. Орджонікідзе, буд. 1, м. Лозова Харківської обл.;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 30 хвилин на тиждень, згідно з відрізками часу: вівторок, четвер: 0630 - 0645.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати Телерадіокомпанії "Лозова", м. Лозова Харківської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які:

2.1. не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна назви суб'єкта господарювання, юридичної адреси, керівних та наглядових органів, оператора телекомунікацій, відрізків часу мовлення - у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

2.2. впливають на розмір ліцензійного збору: збільшення обсягу мовлення та зміна програмної концепції мовлення - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (проводове мовлення з територією розповсюдження програм - м. Лозова та Лозівський р-н Харківської обл.) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - 30 хвилин/тиждень, коефіцієнта врахування кількості населення, яке проживає на території розповсюдження програм в межах адміністративно-територіальних одиниць: для м. Лозової N = 25, для Лозівського р-ну N = 10, розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмної концепції мовлення.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати Телерадіокомпанії "Лозова", м. Лозова Харківської обл., ліцензію на мовлення, строк дії ліцензії залишається без змін - до 25.09.2012.

4. При видачі ліцензії на мовлення ліцензія на право користування каналами мовлення НР N 0462 від 25.09.2002 КП "Телекомпанія - Лозова ТБ", м. Лозова Харківської обл., вважається недійсною та вилучається.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, контрольно-аналітичне, науково-технічного і частотного розвитку та правового забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Калетник.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак


 

Додаток
до рішення Національної ради
29.05.2012 N 761


Програмна концепція мовлення Телерадіокомпанії "Лозова", м. Лозова Харківської обл.

I. Мова(и), якою(ими) вестимуться передачі (у відсотковому співвідношенні):
українська - 100 %;

II. Частка програм власного виробництва:
30 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

III. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва):
30 хвилин на тиждень (100 %);
години та хвилини на добу, відсоток від загального обсягу мовлення

IV. Формат (відповідно до програмної концепції):
інформаційно-розважальний;
Інформаційний, культурологічний, просвітницький, розважальний, дитячий, інформаційно-розважальний, розважально-інформаційний, інформаційно-просвітницький, інформаційно-культурологічний...тощо

V. Жанровий розподіл програмного наповнення:

N з/п

Розподіл програмного наповнення

Загальний обсяг на тиждень (год. хв./тиждень)

Обсяг власного продукту (год. хв./тиждень)

Обсяг національного продукту год. хв./тиждень)

Обсяг іноземного продукту (год. хв./тиждень)

Обсяг програм та передач, які передбачається ретранслювати (год. хв./тиждень)

1

2

3

4

5

6

7

1.

Інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі

10 хвилин

10 хвилин

10 хвилин

-

-

2.

Культурно-мистецькі передачі

4 хвилини

4 хвилини

4 хвилини

-

-

3.

Науково-просвітницькі передачі

2 хвилини

2 хвилини

2 хвилини

-

-

4.

Розважально-музичний
/в т. ч.: музичні передачі, інтерактивні передачі, ігрові шоу, передачі по заявках тощо.../

8 хвилин

8 хвилин

8 хвилин

-

-

5.

Підбірка музичних творів /для радіомовлення/

-

-

-

-

-

6.

Дитячі передачі

2 хвилини

2 хвилини

2 хвилини

-

-

7.

Фільмопоказ /для телебачення/

-

-

-

-

-

8.

Інше:

 

 

 

 

 

реклама

2 хвилини

2 хвилини

2 хвилини

-

-

елементи оформлення ефіру

1 хвилина

1 хвилина

1 хвилина

-

-

анонси

1 хвилина

1 хвилина

1 хвилина

-

-

телеторгівля

-

-

-

-

-


Обсяг зменшення або збільшення розміру ліцензійного збору за програмне наповнення: зменшення на 30 %.

 

Начальник
контрольно-аналітичного управління

О. Левчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали