Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про заяву ТЗОВ "ММДС ТВ", м. Червоноград Львівської обл., щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (HP N 00168-п від 26.06.2013)

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 9 листопада 2017 року N 2168

Про заяву ТЗОВ "ММДС ТВ", м. Червоноград Львівської обл., щодо переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги (HP N 00168-п від 26.06.2013)

Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ММДС ТВ", м. Червоноград Львівської обл. (місцезнаходження юридичної особи: просп. Шевченка, буд. 17, м. Червоноград Львівської обл., 80100; директор Федусь Іван Петрович), про переоформлення ліцензії провайдера програмної послуги HP N 00168-п від 26.06.2013 у зв'язку зі збільшенням загальної кількості програм програмної послуги до 124, зміною технології розповсюдження програм, території розташування (прийому) багатоканальної телемережі, загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), керуючись Законами України "Про телебачення і радіомовлення", "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Положенням про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (Положення N 2979) у редакції, затвердженій рішенням Національної ради від 06.11.2014 N 1187 (Рішення N 1187), що зареєстроване в Міністерстві юстиції України 28.11.2014 за N 1520/26297 (зі змінами), Національна рада вирішила:

1. Переоформити додаток (дата видачі додатка 15.07.2015) до ліцензії провайдера програмної послуги HP N 00168-п від 26.06.2013 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ММДС ТВ", м. Червоноград Львівської обл., у зв'язку зі збільшенням загальної кількості програм програмної послуги до 124, зміною технології розповсюдження програм, території розташування (прийому) багатоканальної телемережі, загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам), зазначивши:

- загальна кількість програм програмної послуги - 124, із них вітчизняних програм - 81.

2. Відповідно до Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги (Положення N 2979) в ліцензії провайдера програмної послуги ТЗОВ "ММДС ТВ", м. Червоноград Львівської обл., зазначити:

- власник (співвласник) - Федусь Іван Петрович;

- кінцевий бенефіціарний власник (контролер) - Федусь Іван Петрович;

- територія розташування (прийому) багатоканальної телемережі (територія надання програмної послуги) - смт Гірник і с. Острів Львівської області;

- перелік програм універсальної програмної послуги затверджений рішенням Національної ради від 08.12.2016 N 2579 (Перелік N 2579) (зі змінами);

- загальна концепція (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам): мінімальна частка програм вітчизняного виробництва в загальній кількості програм, що ретранслюються в мережі - 65 %;

- технології розповсюдження програм - аналогова, цифрова та IPTV.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати ТЗОВ "ММДС ТВ", м. Червоноград Львівської обл., плату за внесення змін до ліцензії, які:

1. не впливають на розмір ліцензійного збору: збільшення загальної кількості програм програмної послуги, зміна технології розповсюдження програм, загальної концепції (принципи, підстави) добору програм для ретрансляції (пропозиції абонентам) - у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення;

2. впливають на розмір ліцензійного збору: зміна (збільшення) території розташування (прийому) багатоканальної телемережі - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (провайдера програмної послуги з територією розташування (прийому) багатоканальної телемережі (розповсюдження програм) - смт Гірник і с. Острів Львівської області) з урахуванням раніше сплаченої суми, вагових коефіцієнтів, які враховують територію надання програмних послуг N = по 5 для кожної адміністративно-територіальної одиниці, розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, зменшення розміру ліцензійного збору на 70 % для забезпечення програмною послугою населення у сільській місцевості: с. Острів Львівської області.

4. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати ТЗОВ "ММДС ТВ", м. Червоноград Львівської обл., додатки 1, 2, 3 до ліцензії провайдера програмної послуги HP N 00168-п від 26.06.2013.

5. При видачі переоформлених додатків 1, 2, 3 до ліцензії провайдера програмної послуги HP N 00168-п від 26.06.2013 ТЗОВ "ММДС ТВ", м. Червоноград Львівської обл., додаток (дата видачі додатка 15.07.2015) вважається недійсним та вилучається.

6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, фінансової та бухгалтерської служби, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, контролю та аналізу телерадіомовлення, юридичне.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали