НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 15 травня 2012 року N 655

Про заяву Житомирської ОДТРК, м. Житомир, щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР N 1401-м від 06.09.2011)

Розглянувши заяву Житомирської ОДТРК, м. Житомир (юридична та фактична адреси: вул. Театральна, 7, м. Житомир, 10014; директор Віктор Якович Бойко), про переоформлення ліцензії на мовлення НР N 1401-м від 06.09.2011 (багатоканальне регіональне (в межах області) телебачення в багатоканальній телемережі МХ-5 у Житомирській області, обсяг мовлення - по 24 години на добу, мова - українська не менше 89,8 %) у зв'язку зі зміною місцезнаходження станцій мультиплексування з м. Коростеня до с. Кожухівки, з м. Малина до с. Юрівки, з смт Попільні до с. Котлярки Житомирської обл., територіальної категорії мовлення, уточненням адреси станції мультиплексування у м. Овручі Житомирської обл., уточненням території розповсюдження програм у с. Кожухівці, с. Юрівці Житомирської обл., збільшенням території розповсюдження програм у с. Котлярці Житомирської обл., керуючись статтями 12, 23, 24, 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи рішення Національної ради від 14.12.2011 N 2874 (Рішення N 2874), враховуючи листи: ДП УДЦР вх. N 16/6416 від 28.12.2011 та вх. N 17/6124 від 12.12.2011, висновок УДЦР N 305-18-0012781, Національна рада вирішила:

1. Переоформити додатки 1, 6 (дата видачі додатків 06.09.2011) до ліцензії на мовлення НР N 1401-м від 06.09.2011 Житомирської ОДТРК, м. Житомир, у зв'язку зі зміною місцезнаходження станцій мультиплексування з м. Коростеня до с. Кожухівки, з м. Малина до с. Юрівки, з смт Попільні до с. Котлярки Житомирської обл., територіальної категорії мовлення, уточненням адреси станції мультиплексування у м. Овручі Житомирської обл., уточненням території розповсюдження програм у с. Кожухівці, с. Юрівці Житомирської обл., збільшенням території розповсюдження програм у с. Котлярці Житомирської обл., зазначивши в ліцензії:

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення: згідно з додатком до рішення.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), нарахувати Житомирській ОДТРК, м. Житомир, плату за внесення змін до ліцензії, які:

- не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна місцезнаходження станцій мультиплексування з м. Коростеня до с. Кожухівки, з м. Малина до с. Юрівки, з смт Попільні до с. Котлярки Житомирської обл., територіальної категорії мовлення, уточнення адреси станції мультиплексування у м. Овручі Житомирської обл., уточнення території розповсюдження програм у с. Кожухівці, с. Юрівці Житомирської обл., - в розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;

- впливають на розмір ліцензійного збору: збільшення території розповсюдження програм у с. Котлярці Житомирської обл. - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (багатоканальне мовлення згідно з додатком до рішення) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - 24 години на добу, коефіцієнта, який враховує територіальні особливості розповсюдження програм (N = 25), розміру мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення, знижки 90 % для державних ТРК.

3. Після сплати ліцензійного збору, враховуючи внесені зміни, видати Житомирській ОДТРК, м. Житомир, переоформлені додатки 1, 6 до ліцензії на мовлення НР N 1401-м від 06.09.2011.

4. При видачі переоформлених додатків до ліцензії на мовлення додатки 1, 6 (дата видачі додатків 06.09.2011) до ліцензії на мовлення НР N 1401-м від 06.09.2011 вважаються недійсними та вилучаються.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, правового забезпечення та науково-технічного і частотного розвитку.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Калетник.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак


 

Додаток
до рішення Національної ради
15.05.2012 N 655


Докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення Житомирської ОДТРК, м. Житомир

Територіальна категорія мовлення: регіональне

N
з/п

Населений пункт

Адреса станції мультиплексування

Територія розповсюдження телепрограм

Ресурс багатоканальної телемережі МХ-5

1.

с. Андріївка
Житомирської обл.

с. Андріївка
Житомирської обл.

с. Андріївка та прилеглі райони

1 канал

2.

м. Бердичів Житомирської обл.

м. Бердичів Житомирської обл.

м. Бердичів та прилеглі райони

1 канал

3.

смт Брусилів
Житомирської обл.

смт Брусилів
Житомирської обл.

смт Брусилів та прилеглі райони

1 канал

4.

с. Кожухівка Житомирської обл.

с. Кожухівка Житомирської обл.

с. Кожухівка та прилеглі райони

1 канал

5.

с. Юрівка Житомирської обл.

с. Юрівка Житомирської обл.

с. Юрівка та прилеглі райони

1 канал

6.

м. Новоград-Волинський
Житомирської обл.

м. Новоград-Волинський
Житомирської обл.

м. Новоград-Волинський та прилеглі райони

1 канал

7.

м. Овруч
Житомирської обл.

Овруцький р-н,
с. Дубовий Гай
(РТПС Овруч)

м. Овруч та прилеглі райони

1 канал

8.

м. Олевськ
Житомирської обл.

м. Олевськ
Житомирської обл.

м. Олевськ та прилеглі райони

1 канал

9.

с. Котлярка
Житомирської обл.

с. Котлярка
Житомирської обл.

с. Котлярка та прилеглі райони

1 канал


 

Заступник начальника
управління науково-технічного
і частотного розвитку

О. Свістула

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали