ЖИТОМИРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.04.2012 р. N 193

Про закінчення опалювального періоду 2011 - 2012 років у м. Житомирі

У зв'язку із встановленням середньодобової температури зовнішнього повітря вище +8° C впродовж трьох діб, що відповідає санітарним нормам, з метою раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів та відповідно до законів України "Про теплопостачання", "Про житлово-комунальні послуги", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", діючих будівельних норм і правил, правил технічної експлуатації систем теплопостачання комунальної енергетики України, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Завершити з 17 квітня 2012 року опалювальний період 2011 - 2012 років у м. Житомирі.

2. Дозволити комунальному підприємству "Житомиртеплокомуненерго" (директор Рогожин Д. В.) проведення опалення лікарень, шкіл та дошкільних закладів, відповідно до письмових клопотань.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М. П.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали