ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Сьома сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 04.11.2011 р. N 324

Про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Відповідно до пункту 20 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 137 Господарського кодексу України та у зв'язку із реорганізаційними заходами МНС України обласна рада вирішила:

1. Закріпити на праві оперативного управління за управлінням МНС України в Закарпатській області, управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації та Іршавською райдержадміністрацією майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області згідно з додатками 1, 2, 3 для належного зберігання та раціонального використання з метою запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і ведення аварійно-рятувальних робіт винятково на території області.

2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації здійснити передачу зазначеного майна по акту згідно з пунктом 1 цього рішення та забезпечити контроль за його використанням і збереженням.

3. Пропонувати управлінню МНС України в Закарпатській області щорічно звітувати перед обласною радою про використання майна, переданого в оперативне управління, та роботу, виконану за рік.

4. Визнати такими, що втратили чинність, пункт 1 рішення обласної ради від 14 січня 2009 року N 769 "Про закріплення майна спільної власності територіальних громад, сіл селищ, міст області" та пункт 1 рішення обласної ради від 7 серпня 2009 року N 938 "Про закріплення майна спільної власності територіальних громад, сіл селищ, міст області".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Бушка І. І. та постійну комісію обласної ради з питань управління майном та приватизації (Пейтер Ч. А.).

 

Голова ради

І. Балога

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали