ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 травня 2012 року N 426

Про закріплення окремих функцій

З метою забезпечення дотримання прав великих платників податків, які перебувають на обліку в спеціалізованих державних податкових інспекціях, щодо оскарження в адміністративному порядку рішень зазначених органів у порядку, визначеному статтями 55 та 56 Податкового кодексу України, наказую:

1. До законодавчого урегулювання процедури адміністративного оскарження рішень спеціалізованих державних податкових інспекцій:

1.1. ДПС в АР Крим, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Харківській областях забезпечити реалізацію функції розгляду скарг платників податків на рішення СДПІ при їх адміністративному оскарженні;

1.2. ДПС у м. Києві забезпечити реалізацію функції розгляду скарг великих платників податків відповідно до наказу ДПС України від 15.05.2012 N 409 "Про організацію функціонування Окружної державної податкової служби - Центрального офісу з обслуговування ВПП".

2. Головам ДПС, зазначеним у пункті 1 цього наказу, забезпечити доведення цього наказу до відома платників податків, які перебувають на обліку в Окружній державній податковій службі - Центральному офісі з обслуговування ВПП та спеціалізованих державних податкових інспекціях.

3. Департаменту взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю (Семченко О. В.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційних веб-сайтах ДПС України та регіональних ДПС.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Ігнатова А. П.

 

Голова

О. В. Клименко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали